Choose a searcher

Seznam produktů podle značky PROJECT FLOORS

Vinylové podlahy s realistickou strukturou dřeva, kamene nebo keramických materiálů

VINYLOVÉ PODLAHY PROJECT FLOOR


Společnost Project Floor není na trhu žádným nováčkem. Jsou to právě letité zkušenosti, které pomáhají firmě být stále jedničkou a vyvíjet stále nové technologické vymoženosti. Už od roku 1992 si firma drží svůj standart, díky tomu má nyní na svém kontě bezpočet spokojených zákazníků. Pokud zvolíte podlahu této značky, máte jistotu a garanci kvality a rovněž použití těch nejmodernějších technologií.

HISTORIE FIRMY 

Firma Project Floor je na trhu již 15 let, ze začátku prodávali pouze koberce, které u nás v těch letech byly ještě velmi populární. Od té doby se neustále rozrůstali a s tím přímo úměrně rozšiřovali svůj sortiment. Dnes jsou schopni zákazníkům splnit jakékoli přání, které se podlah týká, a také tak činí. Tato společnost se zapojila do řady rozsáhlých a zajímavých projektů, souvisejících s pokládáním podlah. Dnes už i navíc dodávají dveře a zárubní. Jen pro představu koncem roku 2008 už tato firma položila přes 135 000 m2 podlahových krytin a to už o něčem vypovídá. Tato statistika se týká domácností, administrativních budov, restaurací, škol, hotelů, nemocnicí a dalších speciálních prostorů. Proto, ať už chcete podlahu kamkoli, s touto značkou nebudete mít problémy.

REALIZUJÍ PROJEKTY MALÉ I VELKÉ 

Tato společnost se orientuje jak na koncové zákazníky, kterým pomáhá s realizací podlah do domácností. Tak i na mnohem složitější projekty všeho druhu, v nichž má rovněž zajímavé zkušenosti. Díky dobrým vztahům s dodavateli podlahových krytin a chemií pro podlahy, se nebojí ani těch nejnáročnějších zakázek. Firma totiž dovede vyrobit i podlahy, které snesou extrémní zátěž.

SPECIALIZACE NA VINYLOVÉ PODLAHY

Firma Project Floor se orientuje především na vinylové podlahy, mimo to však zajišťuje i pokládání a rekonstrukci podlah dřevěných, ale i PVC, koberců, kaučukových podlahových krytin a dalších zajímavých typů podlah. Populární mezi zákazníky je však především díky svým vinylovým podlahám, ve kterých jsou opravdu jedničky na trhu. 

CERTIFIKÁTY JAKO ZÁRUKA KVALITY 

Během doby, po kterou je společnost na trhu, už prodala bezpočet podlah, co je ale důležitější také získala řadu certifikátu a ocenění, které odrážejí jejich kvality. Zaměřují se na profesionální péči a servis pro zákazníky a rovněž dbají na maximální kvalitu podlah, čímž se razantně zvyšuje životnost podlah a jsou i atraktivnější pokud jde o stránku designu, přeci jen kvalitní práce se pozná na první pohled i došlap.

MOŽNOST VOLBY Z ŠIROKÉ NABÍDKY 

Mnoho společností se dnes zaměřuje na nové technologie a inovace v oblasti podlah. Kdo zůstane pozadu, nemá šanci se na trhu dlouho udržet. Nic méně mnoho společností se na kvalitu zaměřuje tak moc, že pak zanedbávají jiné sektory. Například mají zastaralé kolekce, nenabízí moderní a inovativní design atd. Project floor je pravým opakem, nabízí velmi širokou nabídku, ať už jde o materiály (od vinylu, přes koberce, PVC, dřevěné podlahy až po kaučukové podlahy), nebo o provedení od exotických dřevin, přes kartáčované a broušená prkna nebo třeba i mozaiky. Všechny tyhle moderní vychytávky nabízí v provedení jak pro bytové tak pro komerční prostory.

VARIABILNÍ MOŽNOSTI ŘEŠENÍ VAŠÍ PODLAHY

Pokud hledáte podlahu, kterou si budete moci přizpůsobit jak barevně tak provedením dle svého gusta, jste na té správné adrese. Tato značka nabízí velmi moderní podlahový systém, díky kterému je pokládání i údržba podlah hračkou a zvládne ji opravdu každý. Díky kvalitě a odolnosti podlah mají navíc podlahy dlouhou životnost a není třeba o ně nějak extra pečovat, či je často rekonstruovat. S rozumným zacházením vám podlahy vydrží mnoho let.

SKVĚLÝ POMĚR CENY A KVALITY 

Výrobci se snaží, aby i při té nejvyšší kvalita, použití moderních technologií a nejnovějších inovacích byly podlahy stále finančně dostupné pro co největší množství lidí. Snaží se tedy držet své ceny u země tak, aby si je mohl dovolit opravdu každý, to z nich dělá nejen skvělou volbu, ale finančně výhodou. Oproti konkurenčním firmám totiž nabízí opravdu lepší ceny.

ROZDĚLENÍ PODLAH 

Podlahy resp. podlahové krytiny značky Project Floor se dělí na základě různých kritérií. Nejsnazší je však rozdělení na kategorie light, medium a premium. Toto rozřazení je vytvořeno na základě odolnosti podlah a schopné zátěže, kterou podlahy dlouhodobě snesou.

Light kolekce je určena pro lehčí komerční zátěž nebo velkou zátěž v domácnosti. Jinak řečeno, pokud hledáte podlahu do domácnosti, je tou správnou volnou do jakékoli místnosti. Pokud však vybíráte podlahu pro komerční prostory, je opravdu třeba se zamyslet nad zátěží. Pokud usoudíte, že bude velká, zvolte raději jiný typ. Kolekce light je k dostání v mnoha designových variantách.

Medium kolekci je dobré zvolit, pokud vybíráte podlahu do vysoce frekventovaného prostoru. Zkrátka pokud očekáváte v daném prostoru často mnoho lidí, je kolekce medium tou pravou. I zde je bezpočet designových variant, takže se nebudete muset ve výběru vůbec omezovat.

Premium kolekce je určená pro ty nejvíce zatěžované objekty, kde očekáváte opravdu velmi vysokou frekvenci zátěže. I zde je však z čeho vybírat, takže i prostor pro davy proměníte díky podlaze z Premium kolekce na oázu stylu a moderního designu v čiré podobě. 

 

 ©2014 PODLAHOVÉ STUDIO 

86 produktů.

Zobrazení 1-48 z 86 položek