KRONOSWISS

Laminátové podlahy KRONOSWISS jsou vyráběny přímo ve Švýcarsku jsou oceněny několika certifikáty kvality („SWISS QUALITY“, EPLF, FSC, ISO 9001 a ISO 14001 ). Mají vysokou odolnost zátěže v obytných místnostech, jsou stálobarevné a nejsou citlivé na působení světla. Jsou vhodné pro alergiky, velmi dobře se čistí a jsou vhodné pro teplovodní podlahové vytápění. Vysokou stabilitu a pevnost zaručuje nosná deska HDF a kvalitní a pevné zámkové spoje. Všechny laminátové podlahy KRONOSWISS dokonale imitují pravé dřevo, a to díky vysokému rozlišení při tisku jednotlivých dekorů.

Podkategorie

 • Swiss-Noblesse

  Tato kolekce značkových laminátových podlah snoubí dokonalé imitace jak exotických, tak klasických dřevin. Lamely bez mikrofáze imitují jak rustikální, tak i jemnou a hladkou stukturu dřeva. Zatížení: AC4 / třída 32 (obytné prostory s vysokou zátěží, komerční prostory se střední zátěží)

  Formát: 8*193*1380 mm, Balení: 2,131 m2

 • Swiss-SyncChrome

  Tato kolekce se vyznačuje výraznou a krásnou povrchovou úpravou "Chromepore" ( realistické prokreslení jednotlivých lamel věrně imituje pravou dřevěnou podlahu. Lamely s V-spárami na krátkých i dlouhých stranách vytváří dojem luxusní dřevěné olejované podlahy.

  Formát: 8*193*1380 mm, Balení: 2,131 m2

 • Grand Selection

  Kolekce zátěžových laminátových podlah s nadčasovým elegantním designem a povrchovou strukturou SYNCHRONPORE ( dokonalá imitace k nerozeznání od pravé dřevěné podlahy ) pro náročné zákazníky s vybraným vkusem a to vše za příznivou cenu. Lamely mají čtyřstranné mikrofáze podtrhující dokonalou imitaci dřeva.

  Formát: 12*193*1380 mm, Balení: 1,332 m2

Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek
Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek