Artisan

Podlahy zařazené do výrobní řady Artisan asi nejlépe vystihuje motto „Podstatou nejkrásnějšího designu jsou minimalistická forma a unikátní detaily, a proto jsou podlahy Artisan vynikající volbou pro současnost i budoucnost.“. Podlahy převážně v různých provedeních a úpravách dubu jsou nadčasové a široce použitelné.

Podkategorie

 • Cottage

  Kolekce třívrstvých dřevěných podlah Artisan COTTAGE byla navržena se záměrem vytvořit cenově dostupné dřevěné podlahy vhodné do každého prostoru. Kolekce obsahuje stylově opracované podlahové krytiny, které podtrhují přirozené vlastnosti dřeva. Podlahy této kolekce lze pokládat na povrchy s podlahovým topením.

 • Chalet

  Artisan třívrstvých dřevěných podlah Artisan CHALET je skvělou volbou pro ty, kdo hledají dobrá a cenově dostupná řešení. Podlahy jsou díky profesionálně nanesené povrchové úpravě ( laku nebo oleji ) výjimečně odolné. Podlahy této kolekce lze pokládat na povrchy s podlahovým topením.

 • Lounge

  Artisan LOUNGE je kolekce dřevěných podlah vhodná především pro ty, kdo preferují moderní styl a originalitu barev. Podlahy jsou dostupné v nejmodernějších barevných odstínech a jsou plnohodnotnou volbou pro toho, kdo hledá avantgardní a inovativní řešení. Kolekce Artisan LOUNGE nabízí výrobky, které obvykle volí zákazníci se smyslem pro soudobý a moderní design.

 • Project

  Jak již název napovídá, kolekce třívrstvých dřevěných podlah Artisan PROJECT byla navržena pro projekty, kde je záměrem vybavit prostor kvalitní a hlavně cenově dostupnou dřevěnou podlahou s nadčasovým designem vhodnou do každého interiéru. Podlahy této kolekce jsou vhodné pro pokládku na podlahové topení.

Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek