PARADOR

Společnost Parador GmbH & Co. KG byla založena v Německu již v roce 1977 a velmi rychle se zařadila mezi přední výrobce podlahových krytin. Výrobní portfolio firmy zahrnuje dřevěné, laminátové a vinylové podlahy, ale i textilní podlahové krytiny. Veškeré produkty jsou vyráběny v Německu nebo v rakouských pobočkách Güssing a Frauental. Hlavní sídlo společnosti v Coesfeldu je místem výroby laminátu, který se vyznačuje především tím, že je vyráběn na plně automatizovaných linkách za použití moderních počítačem řízených procesů.

Podkategorie

 • Basic 200

  Řada Basic 200 je určena pro zákazníky, kteří hledí na cenu a účelnost. Dekory dřeva s jemnou a matnou strukturou jsou realisticky provedeny, lamely nemají mikrofáze ( V-spáry ) a perfektně do sebe zapadnou bez viditelných spojů. Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Všechny lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním a mají zátěžovou třídu 23/31.

  Formát: 7*194*1285 mm, Balení: 2,992 m2, Hmotnost balení: 19,44 kg

 • Basic 400

  Řada Basic 400 nabízí atraktivní a neotřelé dekory (imitace dřeva) za nízké ceny a je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Dekory dřeva jsou realisticky provedeny, což zdůrazňuje jemná 4 stranná mikrofáze ( V-spára ). Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Všechny lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním.

  Formát: 8*194*1285 mm, Balení: 2,493 m2, Hmotnost balení: 17,40 kg

 • Basic 600

  Řada Basic 600 nabízí atraktivní dekory v extra dlouhých lamelách za nízké ceny a je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Dekory věrně imitují dřevěné dubové podlahy, což zdůrazňuje jemná 4 stranná mikrofáze ( V-spára ). Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Všechny lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním.

 • Eco Balance 7-31

  Řada Eco Balance 7-31 klade důraz na ekologii. Výrobní postupy jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Dekory autenticky kopírují vzhled pravé dřevěné podlahy, autentické provedení zdůraznuje budˇ jemně kartáčovaná nebo jemně matná struktura lamel, které nemají mikrofáze ( V-spáry ) a perfektně do sebe zapadnou bez viditelných spojů. Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Všechny lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním a mají zátěžovou třídu 23/31. Zvýšená antistatika snižuje elektrostatické výboje.

  Formát: 7*194*1285 mm, Balení: 2,742 m2, Hmotnost balení: 18,70 kg

 • Eco Balance 7-32

  Řada Eco Balance 7-32 klade důraz na ekologii. Výrobní postupy jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Dekory autenticky kopírují vzhled pravé dřevěné podlahy, autentické provedení zdůraznuje budˇ jemně kartáčovaná nebo jemně matná struktura lamel, které mají jemné mikrofáze -mikro V-spáry ( kromě dekorů patchwork ) a perfektně do sebe zapadnou bez viditelných spojů. Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Všechny lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním a mají zátěžovou třídu 23/32. Zvýšená antistatika snižuje elektrostatické výboje.

  Formát: 7*194*1285 mm, Balení: 2,742 m2, Hmotnost balení: 18,70 kg

 • Classic 1050

  Řada Classic 1050 je kolekce klasických a universálně použitelných laminátových podlah, které imitují přírodní vzhled dřevěné podlahy. Je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Povrch má se zvýšenou antistatikou snižuje elektrostatické náboje. Lamely mají zámkový spoj SafeLock. Všechny podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním, povrch je obzvláště odolný vůči poškrábání.

  Formát: 8*194*1285 mm, Balení: 2,493 m2, Hmotnost balení: 19,4 kg

 • Classic 1070

  Kolekce Classic 1070 obsahuje vylepšené klasické a universálně použitelné laminátové podlahy, které jsou odolné proti proti mikro poškrábání a imitují přírodní vzhled dřevěné podlahy. Je určena bytovou ale i pro komerční zátěž (23/33 ). Povrch má se zvýšenou antistatikou snižuje elektrostatické náboje. Lamely mají zámkový spoj SafeLock. Všechny podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním, povrch je obzvláště odolný vůči poškrábání.
  Formát: 8*194*1285 mm, Balení: 2,244 m2, Hmotnost balení: 19,55 kg

 • Trendtime 1

  Řada Trendtime 1 je kolekce podlah, která klade důraz na soudobý design. Nabízí dekory v imitacích dřeva, upravené podle nejnovějších designových trendů a je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Lamely mají mikrofáze ( některé dekory čtyřstranné, některé podélné ) a zámkový spoj SafeLock. Všechny podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním, povrch je extra odolný vůči poškrábání. Zvýšená antistatika snižuje elektrostatické výboje.

  Formát: 8*158*1285 mm, Balení: 2,03 m2, Hmotnost balení: 15,35 kg

 • Trendtime 3

  Řadu Trendtime 3 tvoří podlahy v moderním vzoru rybí kosti se speciálním zámkovým spojem Allround-Click® bez pravých nebo levých parket pro obzvláště jednoduchou podkládku. Lamely mají čtyřstranné mikrofáze. Povrch se zvýšenou antistatikou snižuje elektrostatické náboje. Lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním, povrch je extra odolný vůči mikro poškrábání. Podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení.

  Formát: 8*143*858 mm, Balení: 1,595 m2, Hmotnost balení: 12,13 kg

 • Trendtime 4

  Řada Trendtime 4 je kolekce podlah pro náročné zákazníky s extra širokými lamelami a speciálně vytvořenými dekory, které nadchnou zejména ty, kteří hledají originální a neobvyklý vzhled a zařizují si domov podle nejnovějších designérských trendů. Je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Povrch má se zvýšenou antistatikou snižuje elektrostatické náboje. Lamely mají čtyřstranné mikrofáze a zámkový spoj SafeLock. Všechny podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním, povrch je extra odolný vůči poškrábání.

  Formát: 8*400*1285mm, Balení: 2,57 m2, Hmotnost balení: 20,945 kg

 • Trendtime 5

  Řada Trendtime 5 určena pro náročné zákazníky, nabízí atraktivní dekory v dokonalých imitacích přírodního kamene a je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Dekory věrně imitují strukturu kámene, což zdůrazňuje jemná 4 stranná mikrofáze ( V-spára ). Povrch má se zvýšenou antistatikou snižuje elektrostatické náboje. Podlahy této řady mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Všechny lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním.

  Formát: 8*330*638 mm, Balení: 2,105 m2, Hmotnost balení: 15,30 kg

 • Trendtime 6

  Řada Trendtime 6 je kolekce podlah pro náročné zákazníky s extra širokými a dlouhými lamelami, které lze pokládat i do velkých prostor bez přechodů, v dokonalých imitacích dřeva. Je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Povrch má se zvýšenou antistatikou snižuje elektrostatické náboje. Lamely mají mikrofáze ( některé dekory čtyřstranné, některé podélné ) a zámkový spoj SafeLock. Všechny podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním, povrch je extra odolný vůči poškrábání.

  Formát: 9*243*2200 mm, Balení: 2,673 m2, Hmotnost balení: 22,80 kg

 • Trendtime 8

  Řada Trendtime 8 je kolekce podlah pro náročné zákazníky s extra širokými lamelami imitujícími buď pravé dubové široké prkno nebo parketový vzor dubového dřeva tzv. “rybí kost “. Je určena bytovou a lehkou komerční zátěž (23/32 ). Povrch má se zvýšenou antistatikou snižuje elektrostatické náboje. Lamely mají podélné mikrofáze a zámkový spoj SafeLock. Všechny podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním, povrch je extra odolný vůči poškrábání.

  Formát: 8*330*1285 mm, Balení: 2,12 m2, Hmotnost balení: 16,35 kg

 • Edition 1

  Řada Edition 1 je kolekce podlah navržených světoznámými designery. Exkluzivní výběr nezaměnitelných laminátových dekorů podtrhne vaši individualitu. Je určena bytovou a střední komerční zátěž (AC 4/32 ). Lamely mají zámkový spoj SafeLock. Všechny podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely jsou impregnovány, což vytváří ochranu před bobtnáním, povrch je obzvláště odolný vůči poškrábání.

  Formát: 8*400*1285 mm, Balení: 2,57 m2, Hmotnost balení: 19,5 kg

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 175 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 175 položek