Příslušenství
Kompletní příslušenství k podlahám Veškeré příslušenství, které budete potřebovat k montáži podlah. Lepidla na podlahy, tmely, laky, podlahové oleje, přípravky na čištění podlah a péči o podlahy, soklové lišty obvodové, příchytky k lištám, lišty přechodové, které používáme k vyrovnání výškových rozdílů mezi podlahami a při přechodech mezi jednotlivým typy podlah, podložky pod plovoucí podlahy, parozábrany

Podkategorie

 • SOKLOVÉ LIŠTY

  Podlahové soklové obvodové lišty. V naší nabídce naleznete lišty významných světových výrobců ( Parador, Alsaflor, Lamett, Par-ky, Pedross ). Většina výrobců již dnes nabízí ke každé podlaze i ukončovací soklovou lištu, k estetickému zakončení podlahy. Pokud si nejste jisti výběrem správné lišty, neváhejte kontaktovat naše prodejní specialisty. Rádi Vám pomohou s výběrem vhodné lišty k vámi zvolené podlaze.

 • PŘECHODOVÉ LIŠTY

  V této sekci naleznete přechodové lišty k podlahám. Přechodová lišta slouží k estetickému zakončení přechodů mezi různými podlahami nebo místnostimi a vytváří ucelený dojem z celé podlahy. Přechodové profily se snadno montují a lze vybrat z mnoha barevných kombinací.

 • OLEJE NA PODLAHY

  Oleje na podlahy německého výrobce Pallmann se vyznačují vysokou kvalitou. Systémy na bázi přírodního oleje v kombinaci s  tvrdým voskem zaručují perfektní ošetření a dlouhou životnost vaší podlahy. Olej nebo vosk se nanáší buď ručně nebo strojem, většinou ve dvou vrstvách s mezischnutím. Při nanášení se materiál nechá vsakovat, a po vsáknutí rozetře a vytře do sucha, po vytvrzení (asi za 8 až 24 hodin) se postup opakuje.

 • LEPIDLA NA PODLAHY

  Celoplošně přilepené podlahy jsou pevné, stabilní, mají velmi nízkou hladinu kročejového hluku a mají i delší životnost. Dříve se celoplošně lepily pouze masivní dřevěné podlahy, v současné době se stále častěji lepí i plovoucí podlahy. Lepidla UZIN patří k nejkvalitnějším na trhu. V nabídce naleznete lepidla na masivní, třívrstvé i vinylové podlahy. 

 • LAKY NA PODLAHY

  Lakování dřevěných podlah probíhá v několika krocích. Lak nanášíme buď štětcem nebo válečkem v několika vrstvách s mezibrusem, který se obvykle provádí po nanesení první, základové vrstvy. Lakovaná podlaha má pak životnost mezi 10 – 15 v závislosti na námaze obývaného prostoru. Po uplynutí této doby lze podlahu lehce přebrousit a opět nově nalakovat. Nevýhodou lakovaných podlah je nemožnost lokální opravy. Poškozená a narušená vrstva laku se nespojí s původní nalakovanou vrstvou proto je nutné vždy opravy provádět po přebroušení na celé ploše. 

 • PENETRACE NA PODLAHY

  Stávající podklad podlah je nutné nejdříve napenetrovat. Před nanášením lepidla na podlahu nanášíme penetraci, která váže zbytkový prach a vytváří ochrannou vrstvu mezi podkladem a lepidlem, působí i jako izolace proti vlhkosti. Doporučujeme pořídit si penetraci i stěrku od stejného výrobce, aby se produkty správně ve svých vlastnostech doplňovaly. 

 • PODLOŽKY POD PODLAHY

  Podložka pod plovoucí podlahu chrání podlahu před ničivým působením vlhkosti a sama ji nesmí absorbovat, slouží i k odhlučnění podlahy. Nabízíme podložky různých výrobců, universální nebo speciální jako značkové příslušenství k vybraným typům podlah. V této kategorii naleznete i parozábrany ( polyetylenové fólie ) sloužící k izolaci vlhkosti pod plovoucími podlahami. 

 • TMELY NA PODLAHY

  Roztoky pro přípravu spárovacího tmelu pro parketové podlahy s dobrou stabilitou, nedochází k propadání ve spáře a je zamezeno průniku vlhkosti do spár. Tmely se používají ke tmelení broušených parketových a dřevěných podlah, ale i ke tmelení dokonale obroušených vícevrstvých parket.

 • INSTALACE A OPRAVY PODLAH

  Instalační sada k montáži podlah. Prostředky na drobné opravy podlah.

 • ČISTĚNÍ A OŠETŘOVÁNÍ...

  Pro údržbu a čistění podlah je nutné používat pouze přípravky k tomu určené. Vždy dbejte doporučení výrobců nebo prodejců podlah, tak aby si vaše podlaha dlouho udržela pěkný vzhled.

 • NIVELOVÁNÍ A VYROVNÁNÍ...

  Pevné stěrkovací hmoty, samorozlévací, sádrové, stěrkové hmoty. Nivelační stěrky se používají na vyrovnávání a vyhlazování podkladu, tedy podkladového potěru, ať už je na cementové, nebo na sádrové bázi. Hmota se vyrábí v sypké formě a je jí nutno rozmíchat s vodou. Míchání provádějtě vždy podle návodu. při nedodržení poměrů že stěrka ztratí svou pevnost a zcela nezatuhne nebo naopak zatuhne příliš rychle. Poté se hmota nalije na podlahu a začne roztírat.

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 118 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 118 položek