Vinylové podlahy

Vinylové podlahy lepené i se zámkovým spojem ( Click systém ). Vinylová podlaha je podlahová krytina z tvrzeného PVC, která se skládá z několika na sebe nalisovaných vrstev. Na vrchní vrstvě je fotografický dekor chráněný transparentní nášlapnou vrstvou. Kvalitní vinylové podlahy jsou chráněny PUR ochrannou vrstvou, která zabraňuje špinění a ulehčuje údržbu. Tyto podlahy jsou odolné vůči vlhkosti. 

Podkategorie

 • RIGIDNÍ VINYL CLICK

  Nová generace zámkových vinylových podlah ( tzv. rigidní vinyl ). Tyto podlahy jsou spojením vysoce odolné konstrukce podlahy s přirozeně krásným a hřejivým vzhledem. Podlahové dílce jsou opatřeny speciální úpravou, která je extrémně odolná vůči nárazům, škrábancům, skvrnám a nežádoucímu zbarvení. Díky unikátnímu jádru a mimořádně robustnímu zámkovému spoji, jsou podlahy mnohem pevnější ve srovnání s běžnými LVT dílci, a proto nehrozí žádné nebezpečí vzniku spár. Vzhledem k tomu, že jsou podlahy vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu jsou plně odolné vůči vodě a na rozdíl od výrobků na bázi dřevních vláken nebudou bobtnat a ani se nepoškodí pokud přijdou do styku s vodou a nehrozí absolutně žádné riziko zvednutých hran nebo předčasného opotřebení. Podlaha téměř nereaguje na teplotní změny a lze ji položit na teplovodní či elektrické podlahové vytápění. Rychlá montáž šetří čas, odpadá časově a finančně náročné stěrkování a není nutná speciální drahá podložka.

 • VINYL NA KOMPOZITNÍ...

  Vinylové podlahy s nosnou kompozitní deskou jsou odolné vůči vlhkosti a vhodné pro podlahové topení. Horní vrstvu podlahy tvoří vinyl a spodní vrstvu kompozitní deska. Instalace těchto plovoucích vinylových podlah je snadná a rychlá. Podlaha snese i drobné nerovnosti.

 • VINYL NA HDF DESCE CLICK

  Vinylové podlahy s nosnou ( základní ) deskou HDF jsou konstrukčně podobné laminátovým podlahám Mají stejnou nosnou dřevovláknitou desku, horní vrstvu pak tvoří vinyl a spodní vrstvu korková podložka, která slouží k útlumu hluku při chůzi a zároveň zateplí podlahu. Instalace těchto plovoucích vinylových podlah je snadná a rychlá. Podlaha snese i drobné nerovnosti a lze montovat i bez použití podložky.

 • VINYL K LEPENÍ

  Vinylové podlahy určené celoplošnému lepení jsou vinylové lamely v různých rozměrech, které se lepí k podkladu. Poklad pro tyto podlahy musí být rovný a hladký. Vynikají hlavně odolností vůči vlhkosti, takže mohou být použity i v koupelnách, kuchyních apod, tak i odolností vůči opotřebení. Díky nízky konstrukční výšce mají ideální vlastnosti pro použití na podlahové topení.

 • CELOVINYLOVÉ CLICK

  Celovinylové plovoucí podlahy mají oproti vinylovým podlahám na HDF desce výhodu v tom, že jsou i odolné vůči vlhkosti a lze je použít i v koupelnách. Díky své nízké konstrukční výšce jsou vhodné hlavně pro rekonstrukce. Vzhledem k nízkému tepelnému odporu jsou vhodné pro použití na podlahové topení. Pokládka těchto podlah je snadná a rychlá avšak je nutno použít speciální podložku.

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 466 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 466 položek