PAR-KY

Dýhové podlahy belgického výrobce PAR-KY mají vrchní vrstvu ze skutečného dřeva. Stejně jako v přírodě neexistují dva stejné stromy, neexistují ani dvě stejné lamely PAR-KY. A navíc, dřevěný povrch je velmi příjemný a teplý na dotek. Dýhové podlahy PAR-KY jsou odolnější než masivní podlahy. Jsou nejen pevné, ale také velmi odolné vůči protlakům. Každá podlahová lamela je velmi odolná díky velmi tvrdé nosné desce s vysokou hustotou (HDF). Dýha je nalepena na tuto desku a spolu s 8 vrstvami laku to vede k vyšší odolnosti vůči protlakům. Tajemství odolnosti spočívá v systému DSI. DSI je zkratka pro Double-Sided Impregnation (impregnace ze dvou stran). Během procesu lisování, je lepidlo vlisováno tak hluboko do dřeva, dokud není dosaženo úrovně saturace pórů až z 97%. Následně se aplikuje ultraodolný lak v osmi vrstvách na horní část dřevěné dýhy. Dřevo absorbuje lak, který je v kontaktu s lepidlem. Díky této technice je dřevo zcela nasyceno a horní vrstva se stává velmi odolnou. Dýhové podlahy PAR-KY jsou ideální pro podlahové vytápění. Všechny podlahy Par-ky umožňují díky své skladbě rychlé vedení tepla, což je prioritou pro volbu podlahy na podlahové topení. Podlahy PAR-KY se snadno udržují a jsou opatřeny praktickým zámkovým spojem Uniclic®. Další výhodou je cena. Ceny podlah Par-ky začínají na stejné úrovni jako kvalitní laminát.

Podkategorie

 • Pro 06

  Dřevo za cenu laminátu ? Ano, opravdu za cenu vyšších řad laminátových podlah můžete nyní mít skutečné dřevo - každá lamela je originál a ukrývá neopakovatelnost a hřejivost pravého dřeva. Kolekce se skládá z krátkých, širokých lamel s hedvábným vzhledem, lakovanou povrchovou úpravou a se čtyřstrannou mikrofází. Všechny dekory dubu jsou navíc i kartáčovány k dosažení výraznějšího efektu a zdůraznění krásy pravého dřeva.

  Formát: 7,2*190*1203 mm, Balení: 2,514 m2, Hmotnost balení: 16,3 kg

 • Lounge 06

  Kolekce PAR-KY LOUNGE 06 je postavena především na podlahách s dřevěnou dýhou z exotických podlah. Vzhledem k tloušťce dýhy si pak může dopřát luxus a krásu podlahy z exotického dřeva opravu každý. Úzké a krátké ( 1,2 m ) lamely spolu s mikrofází vytvářejí na podlaze výjimečnou atmosféru. Lamely jsou opatřeny hedvábným lakem a některé typy jsou navíc kartáčované.

  Formát: 8,3*124*1203 mm, Balení: 1,641 m2, Hmotnost balení: 11,75 kg

 • Deluxe 06

  Kolekce dýhových podlah PAR-KY DELUXE 06 dokonale ladí s nejnovějšími trendy v podlahovém sektoru. Dlouhé, široké desky a výrazné podélné fáze a příčné minifáze vytvářejí atmosféru masivní dřevěné podlahy. Vzhledem k tloušťce lamely a integrované korkové podložce slyšíte pouze tlumený zvuk vašeho kroku. Tento pocit a zvuk se dají srovnat s klasickou, celoplošně lepenou dřevěnou podlahou.

  Formát: 12*166*1800 mm, Balení: 2,092 m2, Hmotnost balení: 18,5 kg

 • Swing 06

  Kolekce SWING 06 od firmy Par-ky je ošetřena vysoce kvalitním lakem, který je nanesen v 8 vrstvách. Tato kolekce slouží pro pokládku do rybí kosti - za velmi příznivé ceny docílíte nadčasové podlahy. Díky nové patentované technologii zámku UNIFIT X ušetříte až 30% času při pokládce. Lamely této kolekce jsou vhodné na podlahové topení a to s odporem jen 0,073 m2K/W. Nášlapná vrstva této podlahy je 0,6 mm a zátěžová třída je 31. Všechny lamely mají 4 strannou minifázi. 

  Formát: 10*121*595 mm, Balení: 0,792 m2, Hmotnost balení: 6,9 kg

 • Master 06

  Kolekce podlah Par-ky Master 06 se vyznačuje vysokou odolností proti vodě. Středně dlouhé lamely jsou ideální pro podlahové vytápění, zámek Unifit X pak zajišťuje velmi rychlou a pohodlnou pokládku. Formát: 10*166*1506 mm, Balení: 2,514 m2, Hmotnost balení: 16,3 kg

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 54 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 54 položek