Lifestyle

Věříme, že podlaha je základní a pro většinu lidí zásadní prvek každého interiéru. Je odrazem našeho životního stylu. Věříme také, že volba podlahové krytiny automaticky odráží volbu ostatních prvků, které jsou k dotvoření interiéru potřeba. Laminátové podlahy kolekce LIFESTYLE jsou jednou z výjimečně atraktivních, funkčních a stylových podlahových možností, které si můžete vybrat. Pomáhá každému vyjádřit svůj osobní životní styl. V zásadě jediným omezením je Vaše fantazie.

Podkategorie

 • Basic

  Kolekce Lifestyle BASIC je ideální volbou pro ty, kdo chtějí pořídit cenově dostupnou podlahu s klasickými dřevěnými vzory. Kolekce Lifestyle BASIC je určena pro použití v málo zatížených bytových prostorech. podlahy mají zámkový spoj díky kterému zvládnete hravě montáž i svépomocí.

  Formát: 6*193*1375 mm, Balení: 2,921 m2

 • Classic

  Kolekce Lifestyle CLASSIC je ideální volbou pro ty, kdo chtějí pořídit cenově dostupnou podlahu s klasickými dřevěnými vzory ve velmi povedených imitacích pravého dřeva. Kolekce Lifestyle CLASSIC je určena pro použití v bytových prostorech. Podlahy mají zámkový spoj k rychlé a snadné pokládce. 

  Formát: 7*193*1376 mm, Balení: 2,39 m2

 • Modern

  Kolekce Lifestyle MODERN sestává z dekorů, které působí opravdovým pocitem pravého dřeva se zaručeně vysokou odolností vůči opotřebení. Tato kolekce podlah je dostupnou alternativou dřevěných podlah. Díky zvýšené odolnosti proti opotřebení a odření je podlaha Lifestyle MODERN vhodná pro nejpoužívanější místnosti a může být použita i v kancelářských prostorech.

  Formát: 8*193*1380 mm, Balení: 2,131 m2

 • Active

  Kolekce Lifestyle ACTIVE reprezentuje laminátovou podlahu, která pomáhá vyjádřit Vaši osobnost. Vzhledem ke své stabilní konstrukci může být použita i v zatíženějších prostorech jako jsou kancelářské prostory.  Podlahy této kolekce mají antistatickou úpravy a zámkové spoje k rychlé a pohodlné montáži.

  Formát: 8*193*1380 mm, Balení: 2,131 m2

 • Fashion

  Kolekce Lifestyle FASHION je dokonalou volbou pro ty, kdo ocení stylový vzhled. Povrchová struktura dokonale imituje přírodní dřevo a matný povrchový třpyt a lesk vytváří teplou a přírodní atmosféru v každém interiéru. Pečlivě provedené V-spáry přispívají k dokonalému přírodnímu vzhledu. Důkladné provedení každého detailu podlahy zaručuje, že budete mít stejný pocit jako při chůzi po dřevěné podlaze.

  Formát: 8*193*1380 mm, Balení: 2,131 m2

 • Adventure

  Kolekce Lifestyle Adventure je charakteristická pečlivé vybranými krásnými dekory v extra širokých lamelách v autentické imitaci všech druhů dřeva. Její elegantní a rovný povrch s mírně matnou strukturou a přírodním vzhledem potvrzuje dokonalost a bezchybnou kvalitu této kolekce. Ať už máte rádi vzory jemné nebo nádherné barevné kontrasty, kolekce Lifestyle ADVENTURE nabízí širokou škálu oku lahodících dekorů. Zajímavé prvky širokých lamel pomáhají dotvořit především elegantní, prostorné a otevřené prostory unikátní atmosférou, která zajišťuje komfort pro všechny. Precizní V-drážky budí dojem autentické dřevěné podlahy.

  Formát: 8*244*1380 mm, Balení: 2,694 m2

 • Tradition

  Podlahy Lifestyle TRADITION jsou skvělou volbou pro nejnáročnější použití. Její základní 12 mm tlustá a robustní nosná deska s vysokou hustotou a velmi odolným povrchem je dostatečně silná, aby vydržela téměř jakýkoliv tlak způsobený denním použitím v rezidenčních prostorech a i v prostorech s největší zátěží. Výběr dekorů s moderními povrchovými strukturami dává kolekci Lifestyle TRADITION dokonale přírodní vzhled.

  Formát: 12*188*1375 mm, Balení: 1,293 m2

 • Royal

  Kolekce ROYAL je vyrobena s exkluzivní dokonalostí. Její extrémně široká a dlouhá prkna zanechají pozoruhodný dojem kdekoliv. Působivá, elegantní a módní dubová kresba v hnědých a šedých odstínech spolu s pozoruhodným rozměrem prken evokuje luxus královského paláce. Vzhledem ke speciální technologii je povrchová struktura dokonalou kopií pravé struktury dřeva. Díky výjimečně robustnímu vzhledu lze ROYAL laminátovou podlahu umístit kamkoliv a snadno uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

  Formát: 10*244*1845 mm, Balení: 1,801 m2

 • Nature

  Laminátové podlahy Lifestyle NATURE jsou především vyjímečné svým přírodním vzhledem, který je opravdu podobný dřevu a docílíte tak díky němu podlahy s autentičným vzhledem za velmi příznivou cenu. Díky jednoduchému systému pokládky prken je instalace podlahy lifestyle NATURE opravdu jednoduchá a zvládne ji skutečně každý. Tato kolekce má zátěžovou třídu 32, která se hodí jak do bytových tak do lehce komerčních prostor. Podlahy NATURE se prodávají ve formátu 8x193x1376. 

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 57 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 57 položek