MOLAND - SELECTION

Kolekce Selection je výběrem z podlah MOLAND 

Moland - dánská značka kvalitních dřevěných třívrstvých podlah - jeden z největších distributorů třívrstvých podlah ve skandinávských zemích; v zemích vyznačujících se velkými klimatickými rozdíly, kde ne všichni výrobci mohou obstát se svými vícevrstvými podlahami - v zimě jsou interiéry extrémně vysušeny díky arktickým mrazům a léto je pak nadprůměrně vlhké. V našem mírnějším klimatu pak Moland s velkou rezervou splňuje požadavky kladené na stabilitu dřevěné konstrukce – naprostá většina těchto podlah může být úspěšně použita na podlahové vytápění. Celý široký sortiment Moland je předmětem neustálého vývoje, dánští specialisté neustále sledují trendy v designu interiéru, v oblasti technologií a povrchových úprav při zachování té nejvyšší kvality. Největší část kolekce je věnována dubu v různých třídění zejména v provedení plošného vzoru a také dnes aktuální rybinu většího formátu. Kolekce obsahuje samozřejmě osvědčené třípásové vzory. Pečlivá povrchová úprava v oleji, bílém oleji, či šedém oleji, matném a bílém matném laku - to vše v zámkovém provedení Välinge, většina položek v provedení G5 s flexibilním perem na čelním spoji. V kolekci naleznete také jasan, ale také buk , ořech a vybrané exotické dřeviny v různých povrchových úpravách. Skupina Moland je jedním z předních výrobců a dodavatelů podlah a stavebních materiálů ve Skandinávii. Vedle dánské centrály v dánském přístavu Skive má pobočky také v Norsku a Švédsku. Již více než 25 let Moland vyvíjí své výrobky v úzké spolupráci se svými dodavateli a odběrateli.

Podkategorie

 • Burghley Wideplank

  Luxusní podlahy řady Burghley Wideplank jsou třívrstvé dřevěné podlahy dánského výrobce MOLAND vysoké kvality se zámkovým spojem určené k pokládce plovoucím způsobem nebo i celoplošným lepením ve formátu širokých a dlouhých prken. Podlahy v této kategorii jsou vhodné pro podlahové topení a mají různé povrchové úpravy ( lak nebo olej ).

  Formát: 14(2,5)*180*2200 mm, Balení: 2,77 m2 ( max. 12,5% kratiny v balení ), Hmotnost balení: 22,16 kg

 • Cambridge

  Kolekce od firmy Moland CAMBRIDGE je vícevrstvá dubová podlaha na nosiči z překližky pro pokládku do parketového vzoru - rybiny. Vyrábí se ve větším formátu 15 x 190 x 760 mm. Tyto podlahy mají pero-drážku a proto je doporučená pokládka celoplošným lepením. Lamely se vyrábí v pravém a levém provedení, které jsou každé baleny zvlášť. Tato kolekce je ošetřena přírodním nebo bílým oxidativním olejem. 

 • Molaloc⁺ Old Fashion

  Dřevěné podlahy řady Molaloc⁺ Old Fashion Wideplank jsou třívrstvé dřevěné podlahy dánského výrobce MOLAND vysoké kvality se zámkovým spojem určené k pokládce plovoucím způsobem nebo i celoplošným lepením ve formátu postaršených kartáčovaných širokých a dlouhých prken s podélnou maxifází ( 2V spára ). Podlahy v této kategorii jsou vhodné pro podlahové topení.

  Duby formát: 14(3)*190*1900 mm, Balení: 1,89 m2 ( max. 12,5% kratiny v balení ), Hmotnost balení: 23,12 kg

  Ořech formát: 15(3)*189*1860 mm, Balení: 2,810 m2 ( max. 12,5% kratiny v balení ), Hmotnost balení: 22,48 kg

 • Molaloc⁺ Plus Parquet

  Kolekce Moland Molaloc⁺ Parquet - kolekce třívrstvých podlah v třípásovém ( parketovém vzoru ), se zámkovým spojem k plovoucí pokládce i celoplošnému lepení  v relativně čistém třídění s malými zdravými suky ( classic ), které propůjčí každému prostoru živoucí teplo a útulnost. Podlahy této kolekce mají nášlapnou vrstvu 3,6 mm a jsou vhodné pro podlahové topení.

  Formát: 14(3,6)*182*2190 mm, Balení: 3,19 m2, Hmotnost balení: 25,52 kg 

 • Molaloc⁺ Rustica...

  Podlahy řady Molaloc⁺ Rustica Wideplank jsou třívrstvé dřevěné podlahy dánského výrobce MOLAND vysoké kvality se zámkovým spojem určené k pokládce plovoucím způsobem nebo i celoplošným lepením ve formátu kartáčovaných širokých a dlouhých prken se čtyřstrannou maxifází ( 4V spára ). Podlahy v této kategorii jsou vhodné pro podlahové topení a mají různé povrchové úpravy.

  Formát: 14(3,5)*180*2200 mm, Balení: 3,17 m2 ( max. 12,5% kratiny v balení ), Hmotnost balení: 25,36 kg 

 • Molaloc⁺ Wideplank

  Kolekce Molaloc+ Wideplank se prodává v rozměrech 15 x 189 1860. Třídění těchto podlah je Classic, tzn relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.Tato kolekce je vhodná na podlahové topení. Lamely mají podelnou minifázi. 

 • Parquet Loc

  Kolekce Moland Parquet Loc - kolekce dubových třívrstvých podlah v třípásovém ( parketovém vzoru ), se zámkovým spojem k plovoucí pokládce i celoplošnému lepení  v živém třídění ( living ), které zdůrazní všechny krásy přírodního materiálu,  s nášlapnou vrstvou 2,7 mm vhodných pro podlahové topení.

  Formát: 13,3(2,7)*182*2190 mm, Balení: 3,6 m2, Hmotnost balení: 25,2 kg

 • Sangate Wideplank

  Exkluzivní řada Sangate Wideplank jsou třívrstvé dřevěné podlahy dánského výrobce MOLAND vysoké kvality. Podlahy této kolekce jsou ve formátu extrémně širokých ( 260 mm ) a dlouhých prken ( 2200 mm ) se čtyřstrannou maxifází ( 4V spára ). Podlahy v rustikálním třídění ( living ) s malými i velkými suky. Podlahy mají zámkový spoj určený k pokládce plovoucím způsobem nebo je lze i celoplošně lepit. Jsou vhodné pro teplovodní podlahové topení.
  Formát: 14(4)*260*2200 mm, Balení: 3,43 m2 ( max. 12,5% kratiny v balení ), Hmotnost balení: 24,66 kg

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 30 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 30 položek