SOKLOVÉ LIŠTY

Podlahové soklové obvodové lišty. V naší nabídce naleznete lišty významných světových výrobců ( Parador, Alsaflor, Lamett, Par-ky, Pedross ). Většina výrobců již dnes nabízí ke každé podlaze i ukončovací soklovou lištu, k estetickému zakončení podlahy. Pokud si nejste jisti výběrem správné lišty, neváhejte kontaktovat naše prodejní specialisty. Rádi Vám pomohou s výběrem vhodné lišty k vámi zvolené podlaze.

Podkategorie

 • Originální ALSAFLOOR

  Originální lišty k laminátovým plovoucím podlahám francouzského výrobce Alsafloor. Ke každému dekoru podlahy lze zakoupit i originální soklovou lištu obvodovou v barvě identické s podlahou. Lišta se vyrábí ve výšce 58 mm a má šířku 12 mm. Značková MDF lišta je obalovaná fólií a je určena k laminátovým podlahám Alsafloor. Rozměr lišty: 12*58*2500 mm. Balení obsahuje 5 lišt.

 • Originální BALTERIO

  Originální soklové obvodové lišty k podlahám Balterio. Přední výrobce Balterio nabízí ke svým laminátovým podlahám také soklové podlahové lišty. Ke každé kolekci a ke každému dekoru podlahy lze zakoupit i originální lištu. Základem lišty je MDF opatřené kvalitní folií. Díky technologii True Matching® lišty dokonale padnou k Vaší laminátové podlaze. Nepoznáte rozdíl mezi podlahou a příslušenstvím - na podlahových lištách najdete i suky vykreslenou dřevěnou strukturu. Kromě toho mají jedinečnou ochrannou vrstvu, díky které je povrch odolnější proti poškrábání. 

 • Originální FLOORIFY

  Originální lišty k vinylovým zámkovým podlahám belgického výrobce Floorify. Ke každému dekoru podlahy lze zakoupit i originální soklovou lištu obvodovou v barvě identické s podlahou. Lišta se vyrábí ve výšce 61 mm a má šířku 10 mm. Značková soklová lišta na HDF lišta je určena k vinylovým podlahám Floorify. Rozměr lišty: 10*61*2400 mm.

 • Originální LAMETT

  Originální soklové obvodové lišty k podlahám Lamett. Přední belgický výrobce nabízí ke svým třívrstvým dřevěným, laminátovým a vinylovým podlahám také soklové podlahové lišty. Ke každé kolekci a ke každému dekoru podlahy lze zakoupit i originální lištu. Základem lišty je MDF opatřené kvalitní folií.

 • Originální PARADOR

  Originální soklové lišty obvodové pro podlahy všechny druhy podlah PARADOR - dřevěné, laminátové i vinylové. Dekorační lišta s vysoce kvalitním jádrem MDF, protizkrutové, objemový kryt v oblasti hran, vynikající kvalita povrchu. K lištám lze dokoupit i příchytky pro snadnou a rychlou montáž.

 • Originální PAR-KY

  Originální dýhovaná soklová lišta PAR-KY 3 in one je vyrobena z kvalitní MDF, která je potažena dřevěnou dýhou. Lišta je především unikátní svojí konstrukcí, která dovoluje z jedné lišty vytvořit tři různé varianty soklové lišty s výškou 80, 60 nebo 25 mm pomocí kolečkového nože. Par-ky originální lišta k dýhovým podlahám je dodávána s kolečkovým nožem na úpravu výšky lišty.

 • Dýhované PEDROSS

  Jádro ( základ ) lišty tvoří smrkové dřevo, které je potaženo dvojitě hoblovanou dřevěnou dýhou. Povrch lišty je lakovaný UV laky. Každý profil je k dispozici v mnoha různým typech dýhy jak z evropských, tak z exotických dřevin. Osvědčená stabilní konstrukce lišty se smrkovým jádrem obalovaným vybranými dýhami je vyráběna na nejmodernějších linkách.Velká péče je věnována kvalitní povrchové úpravě lakem, olejem; extrémně široký sortiment dřevin v kombinaci s digitálním tiskem nabízí nekonečné množství různých provedení lišt.

 • Fóliované EXPONA

  Pro každý z dekorů vinylových podlah Expona Domestic jsou k dispozici odpovídající soklové lišty z vysoce kvalitního MDF materiálu potažené dekorativní fólií. Balení 12 bm - 5 kusů délky 2,4 bm

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 56 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 56 položek