Třívrstvé podlahy
   Filtrovat dle vlastností
Výrobce
Kolekce
Dřevina
(9)
(232)
(10)
(3)
(1)
(2)
(4)
(5)
(3)
Vzor
(4)
(56)
(201)
(12)
Barevný tón
(24)
(2)
(12)
(18)
(83)
(9)
(125)
Povrchová úprava
(6)
(23)
(23)
(122)
(84)
(13)
Tloušťka :
(29)
(8)
(24)
(94)
(4)
(63)
(51)
Šířka
(2)
(8)
(4)
(6)
(26)
(7)
(19)
(7)
(95)
(4)
(70)
(3)
(3)
(13)
(4)
(2)
Délka
(2)
(3)
(8)
(3)
(12)
(5)
(3)
(4)
(1)
(4)
(23)
(3)
(4)
(12)
(19)
(7)
(9)
(119)
(13)
(3)
Druh ( třídění ) :
(1)
(6)
(1)
(2)
(73)
(152)
(38)
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) :
(2)
(2)
(78)
(2)
(21)
(6)
(4)
(29)
(32)
(84)
(13)
Vzhled drážek :
(56)
(98)
(57)
(62)
Kartáčováno :
(118)
(149)
Způsob pokládky :
(46)
(227)
Nosná deska
(15)
(69)
(23)
(3)
(24)
(139)
Podlahové topení :
(1)
(272)
Tepelný odpor m2K/W
(14)
(1)
(31)
(24)
(14)
(91)
(7)
(15)
(5)
(4)
(21)
(24)
(21)
(1)
Vzorek v prodejně
(172)
(97)
Třívrstvé podlahy
Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy Třívrstvé podlahy jsou složeny ze tří vrstev dřeva lepených k sobě příčně ( protitahem ), kde základ tvoří nosná deska, ve spodní části je umístěna protitažná vrstva a v horní části vrstva nášlapná. Třívrstvé dřevěné podlahy jsou považovány za stabilnější než masivní podlahy a to ve smyslu, že jsou méně náchylné ke srážení a rozšířování, vzhledem ke kolísání teploty a vlhkosti v místnosti. Životnost dřevěné třívrstvé podlahy oproti laminátové podlaze, je několikanásobně delší, lze je přebroušením a nanesením nové povrchové úpravy zrenovovat.

Podkategorie

 • MOLAND - SELECTION

  Kolekce Selection je výběrem z podlah MOLAND 

  Moland - dánská značka kvalitních dřevěných třívrstvých podlah - jeden z největších distributorů třívrstvých podlah ve skandinávských zemích; v zemích vyznačujících se velkými klimatickými rozdíly, kde ne všichni výrobci mohou obstát se svými vícevrstvými podlahami - v zimě jsou interiéry extrémně vysušeny díky arktickým mrazům a léto je pak nadprůměrně vlhké. V našem mírnějším klimatu pak Moland s velkou rezervou splňuje požadavky kladené na stabilitu dřevěné konstrukce – naprostá většina těchto podlah může být úspěšně použita na podlahové vytápění. Celý široký sortiment Moland je předmětem neustálého vývoje, dánští specialisté neustále sledují trendy v designu interiéru, v oblasti technologií a povrchových úprav při zachování té nejvyšší kvality. Největší část kolekce je věnována dubu v různých třídění zejména v provedení plošného vzoru a také dnes aktuální rybinu většího formátu. Kolekce obsahuje samozřejmě osvědčené třípásové vzory. Pečlivá povrchová úprava v oleji, bílém oleji, či šedém oleji, matném a bílém matném laku - to vše v zámkovém provedení Välinge, většina položek v provedení G5 s flexibilním perem na čelním spoji. V kolekci naleznete také jasan, ale také buk , ořech a vybrané exotické dřeviny v různých povrchových úpravách. Skupina Moland je jedním z předních výrobců a dodavatelů podlah a stavebních materiálů ve Skandinávii. Vedle dánské centrály v dánském přístavu Skive má pobočky také v Norsku a Švédsku. Již více než 25 let Moland vyvíjí své výrobky v úzké spolupráci se svými dodavateli a odběrateli.

 • LAMETT

  Pravé dřevěné podlahy vnáší do každého interiéru hřejivé teplo, pohodu a vůni přírody. Firma Lamett se specializuje právě na výrobu takových podlah, moderních, vícevrstvých, stabilních podlah, které mají jedno společné a to je základní surovina – dub. Lamett vyrábí dubové podlahy v různých konstrukcích ( multiplex desky nebo laťkový střed ), formátech ( dlouhé, krátké, široké i úzké lamely ), třídění ( select, natur, rustik ) a v různých povrchových úpravách ( laky nebo oleje – i tónované ).Všechny kolekce třívrstvých a vícevrstvých dřevěných podlah belgického výrobce LAMETT jsou založeny na různých provedeních dubu - nejprodávanější současné dřeviny, která je zárukou dlouhé životnosti a stability. Tyto podlahy jsou zárukou elegance, stylu a pokroku. Sortiment Lamett zahrnuje jak cenově přístupné, tak i luxusní, ručně hoblované, postaršené dělané podlahy. 

 • PARADOR

  Společnost Parador GmbH & Co. KG byla založena v Německu již v roce 1977 a velmi rychle se zařadila mezi přední výrobce podlahových krytin. Výrobní portfolio firmy zahrnuje dřevěné, laminátové a vinylové podlahy, ale i textilní podlahové krytiny. Veškeré produkty jsou vyráběny v Německu nebo v rakouských pobočkách Güssing a Frauental. Hlavní sídlo společnosti v Coesfeldu je místem výroby laminátu, který se vyznačuje především tím, že je vyráběn na plně automatizovaných linkách za použití moderních počítačem řízených procesů.

 • FLOOR EXPERTS

  Společnost Floor Experts je mezinárodní společnost, která se zabývá prodejem a výrobou podlahových krytin ( dřevěných, laminátových a vinylových ) a patří mezi významné prodejce v EU. Dodává podlahy do více než 48-ti zemi světa. Hlavní sídlo společnosti je ve Slovinsku. Společnost Floor Experts se zaměřuje především na vysokou kvalitu nabízených produktů a jejím cílem je hlavně spokojený zákazník. Pod značkou Floor Experts najdete široký výběr vysoce kvalitních podlahových krytin. 

 • PAR-KY

  Par-ky je dřevěná třívrstvá podlaha s odolnou horní vrstvou z vybraného dubového dřeva z evropských lesů, středem ze stabilní HDF a 8x matně lakovaným kartáčovaným povrchem. S Par-ky můžete skutečně vidět a cítit pravé dřevo. Stejně jako otisky prstů, tak žádné dva stromy nejsou totožné. Každá dřevěná lamela je unikátní, stejně jako Vy. Podlaha vyzařuje teplo a vytváří atmosféru luxusu a snadno se udržuje, je ideální na podlahové vytápění - vynikající volba pro ty, kteří staví nebo rekonstruují.

 • CABBANI

  Cabbani - kvalitní evropské dubové třívrstvé podlahy s nosnou deskou HDF s povrchovou úpravou UV oleje (není nutno po pokládce ošetřit další vrstvou oleje ) a vhodné na podlahové topení. Francouzská produkce garantuje trendové výrobky vyrobené s respektem k přírodě a maximální péčí o kvalitu. Výrobky z Cabannes jsou distribuovány v evropských zemích prostřednictvím sítě odborných prodejců.

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 273 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 273 položek