CELOVINYLOVÉ CLICK

Celovinylové plovoucí podlahy mají oproti vinylovým podlahám na HDF desce výhodu v tom, že jsou i odolné vůči vlhkosti a lze je použít i v koupelnách. Díky své nízké konstrukční výšce jsou vhodné hlavně pro rekonstrukce. Vzhledem k nízkému tepelnému odporu jsou vhodné pro použití na podlahové topení. Pokládka těchto podlah je snadná a rychlá avšak je nutno použít speciální podložku.

Podkategorie

 • Conceptline

  Conceptline CLICK - nejprodávanější dekory kolekce Conceptline jsou nově k dispozici i v provedení CLICK, jako celovinylová podlaha se zámkovým spojem vhodná na pokládku i do vlhkých prostor. Podlahy kolekce Conceptline LOCK mají tloušťku 4 mm s nášlapnou vrstvou 0,3 mm. Kolekce obsahuje jak dekory dřeva, tak dekory dlažby. Podlahy kolekce Conceptline LOCK mají zátěžovou třídu 23/31 a jsou určeny do bytových prostor. Díky nízké výšce jsou vhodné především pro renovace prostor, kde je právě nízká výška podlah žádoucí. Všechny podlahy jsou také vhodné pro pokládku na teplovodní podlahové topení.

 • Parador Basic 4.3

  Kvalitní vinylové podlahy německého výrobce PARADOR. Vinyl z plného materiálu. Vinylové podlahy mají selský vzor ( prkno ) s užitnou třídou 31. Celovinylové podlahy se zaklápavací mechanikou pro jednoduchou, bezpečnou a přesnou pokládku ( click system ). Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie. Tyto podlahy jsou vhodné do vlhkých prostor a ideální pro použití v kuchyních a koupelnách. 

  Selský vzor ( individuální vzory palubek ) formát: 4,3*219*1209 mm, Balení: 2,383 m2, Hmotnost balení: 20,2 kg
  Vzhled dlaždice formát: 4,3*294*598 mm, Balení: 1,934 m2, Hmotnost balení: 15 kg

 • Parador Classic 2050

  Kvalitní vinylové podlahy německého výrobce. Vinyl z plného materiálu. Vinylové podlahy mají selský vzor ( prkno ) s užitnou třídou 42. Vinylové podlahy PARADOR - celovinylové podlahy se zaklápavací mechanikou pro jednoduchou, bezpečnou a přesnou pokládku ( click system ). Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie. Tyto podlahy jsou vhodné do vlhkých prostor a ideální pro použití v kuchyních a koupelnách. 

  Formát: 5*219*1209 mm, Balení: 2,118 m2, Hmotnost balení: 19,63 kg

 • Parador Trendtime 5.50

  Kvalitní vinylové podlahy německého výrobce. Vinyl z plného materiálu. Vinylové podlahy mají vzor velkých dlaždic. třída užívání 42. Vinylové podlahy PARADOR - celovinylové podlahy se zaklápavací mechanikou pro jednoduchou, bezpečnou a přesnou pokládku ( click system ). Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie. Tyto podlahy jsou vhodné do vlhkých prostor a ideální pro použití v kuchyních a koupelnách. 

  Formát: 5*396*904 mm, Balení: 2,148 m2, Hmotnost balení: 22,4 kg

 • Projectline

  Vinylové podlahy Projectline CLICK ( plovoucí se zámkovým spojem ) se vyrábí v široké škále dekorů, ať už ve dřevě, betonu či cementu a v široké škále barev - od bílé přes šedou a černou až po světle nebo tmavě hnědou. Vinylové podlahy Projectline CLICK jsou držitelem nejpřísnějšího emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold, neobsahují ftaláty ani formaldehyd. Podlahy Projectline Click mají vynikající zvukovou izolaci při použití akustické podložky pod vinylové podlahy (útlum až -20 dB).

 • Winflex Pro Click

  Kolekce Pro Click je vyjímečná svojí velkou zátěžovou třídou (33), díky které se tyto podlahy hodí do velmi zatížených komerčních a bytových prostor. Jsou velmi odolné vůči vlhkosti, poškrábání a botnání. Na výběr je zde mnoho dekorů dřeva, které dokonale imitují dřevěné vlastnosti i strukturu a dále zde naleznete dekory kamene, dlažby, betonu, mramoru a jiných. V této kolekci si tudíž rozhodně vybere každý, kdo hledá kvalitní vinylovou podlahou s výbornými technickými vlastnosti za příznivé ceny. 

 • Winflex Domestic

  Kolekce Winflex Domestic se skvěle hodí do bytových i komerčních prostor se zátěžovou třídou 31. V nabídce je spousta krásných dubových dekorů. Winflex desky jsou vyrobené podle technologie, která sleduje ekologické trendy. Lamely neobsahují ftaláty a prošly anti-bakteriálním testem. Kolekce Domestic diký své jedinečné struktuře a celovinylovým deskám neabsorbují vodu. Z toho důvodu jsou vhodné pro koupelny, kuchyně a prádelny. Winflex click systém umožňuje jednoduchou pokládku desek. Díky PU ochranné vrstvě se kolekce Domestic velmi snadno čistí a udržuje. 

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 46 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 46 položek