LAMETT

Pravé dřevěné podlahy vnáší do každého interiéru hřejivé teplo, pohodu a vůni přírody. Firma Lamett se specializuje právě na výrobu takových podlah, moderních, vícevrstvých, stabilních podlah, které mají jedno společné a to je základní surovina – dub. Lamett vyrábí dubové podlahy v různých konstrukcích ( multiplex desky nebo laťkový střed ), formátech ( dlouhé, krátké, široké i úzké lamely ), třídění ( select, natur, rustik ) a v různých povrchových úpravách ( laky nebo oleje – i tónované ).Všechny kolekce třívrstvých a vícevrstvých dřevěných podlah belgického výrobce LAMETT jsou založeny na různých provedeních dubu - nejprodávanější současné dřeviny, která je zárukou dlouhé životnosti a stability. Tyto podlahy jsou zárukou elegance, stylu a pokroku. Sortiment Lamett zahrnuje jak cenově přístupné, tak i luxusní, ručně hoblované, postaršené dělané podlahy. 

Podkategorie

 • Barn

  Lamett BARN je nová řada dubových dřevěných podlahovin s rustikálním tříděním, s olejovanými lamelami . Nosnou desku podlah tvoří dřevěný laťkový střed, nášlapná vrstva je 3 mm. Lamely jsou lehce kartáčované se čtyřstrannou maxifází. Podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové vytápění.

  Formát: 14(3)*190*630-1860 mm, Balení: 2,12 m2, Hmotnost balení: 16,3 kg

 • Bergamo

  Kolekce BERGAMO od firmy Lamett je vyjímečná svým vzhledem "povrchově neupraveného dřeva", který má povrchovou úpravu známou jako UV olej. Tato kolekce nabízí velmi luxusní třídění dubověho prkna za skvělou cenu. Lamely jsou určené k celoplošnému lepení se spojem Pero-drážka. Dřevo v této kolekci je vhodné na podlahové topení. Pokud hledáte exkluzivní dřevěnou podlahu s výbornými technickými vlastnostmi, Bergamo je pro Vás rozhodně správnou volbou. 

 • Country

  Lamett COUNTRY je řada dubových dřevěných podlahovin, která má silně rustikální třídění ( DE ) obsahující suky a drobné trhlinky. Prkna jsou olejovaná a kartáčovaná. Lamely s nášlapnou vrstvou 3,5 mm mají podélné ( dvoustranné ) mikrofáze a délky od 600 do 1860 mm. Podlahy mají pero-drážku a je nutné je lepit. Podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové vytápění.

  Formát: 15(3,5)*190*600-1860 mm, Balení: 2,12 m2, Hmotnost balení: 20 kg

 • Courchevelle

  Kolekce Courchevel představuje špičku v oblasti dřevěných vícevrstvých podlahových krytin. Na kvalitní multiplex desku byla nanesena horní dubová vrstva o tloušťce 4 mm. Jednotlivé lamely byly pečlivě vytříděny, mají pouze malé barevné rozdíly a jen několik drobných suků. Lamely této kolekce dosahují délek až 2,5 m a jsou široké 22 cm . Povrch je opatřen olejovým nátěrem v různých odstínech, které tvoří jedinečný vzhled.

  Formát: 15(4)*220*1500-2500 mm

 • Farm

  Lamett FARM je nová řada dubových dřevěných podlahovin, která má silně rustikální třídění ( DE ), olejovaná prkna jsou ručně postaršená, což vytváří zajímavou patinu. Lamely s nášlapnou vrstvou 3,5 mm mají výrazné suky a trhlinky, které jsou částečně kytovány, mají čtyřstranné mikrofáze a délky od 600 do 1860 mm. Podlahy mají pero drážku a je nutné je lepit. Podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové vytápění.

  Formát: 15(3,5)*190x600-1860 mm, Balení: 2,12 m2, Hmotnost balení: 20 kg

 • Matisse

  Kolekce vícevrstvých dřevěných podlah Lamett MATISSE se založena na dubových podlahách různých odstínů s lehce rustikálním tříděním a s povrchovou úpravou matným lakem. Lamely jsou lehce kartáčované a mají čtyřstrannou maxifázi. Nosnou deskou je Multiplex deska a podlahy mají zámkový spoj. Balení obsahuje vždy min. 5 plných délek lamel.

  Formát: 10(2,5)*148*600-1200 mm, Balení: 2,131 m2, Hmotnost balení: 14,5 kg

 • New York

  Lamett NEW YORK je nová řada vícevrstvých podlahovin se širokými a dlouhými lamelami, s lehce kartáčovaným lakovaným povrchem lehce rustikálního třídění se čtyřstrannou mikrofází a nášlapnou vrstvou 3,5 mm Lamely mají jednotnou délky od 950 do 1900 mm. Podlahy této kolekce jsou vhodné pro podlahové vytápění.

  Formát: 14(3,5)*190*950-1900 mm, Balení: 2,166 m2, Hmotnost balení: 16 kg

 • Oslo 150

  Podlahy z kolekce Oslo 150 jsou lehce rustikální. Povrchová úprava je UV olej, podlahy jsou lehce kartáčované a  jsou vhodné na podlahové topení. Lamely této kolekce dosahují dělek až 1,8 m. Nášlapnou vrstvu tvoří krásné dekory dubu v rozměru 3,5 mm a dále se lamela skládá z dřevěného laťkového středu. Kolekce Oslo 150 má zkosenou hranu po obvodu lamel, která ještě víc podtrhne krásu dřeva. 

 • Oslo 190

  Kolekce třívrstvých dřevěných podlah Lamett OSLO se založena na dubových podlahách různých odstínů s povrchovou úpravou UV olej, proto je není nutné po pokládce znovu olejovat. Lamely jsou lehce kartáčované.

  Formát: 15(3,5)*190*930-1900 mm, Balení: 2,12 m2, Hmotnost balení: 20 kg

 • Toulouse

  Kolekce vícevrstvých dřevěných podlah Lamett TOULOUSE se založena na dubových podlahách různých odstínů s rustikálním tříděním a s povrchovou úpravou matným lakem. Lamely jsou lehce kartáčované a mají čtyřstrannou maxifázi. Nosnou deskou je Multiplex deska a podlahy mají zámkový spoj. Balení obsahuje vždy min. 5 plných délek lamel.

  Formát: 10(2,5)*148*600-1860 mm, Balení: 3,303 m2, Hmotnost balení: 22 kg

 • Cottage

  Nová kolekce Cottage od firmy Lamett představuje nádherně rustikální dekory s markantními suky a thrlinami s tmavým tmelením. Skvěle se tyto podlahy hodí právě na chaty a chalupy. Tyto podlahy jsou vhodné na podlahové topení, mají 4 strannou maxifázi a jsou určené k pokládce plovoucím způsobem díky svému zámkovému spoji Drop Lock. Tato kolekce se prodává ve formátu 14x190x630-1860 mm a nášlapná vrstva je 3 mm. Povrchovou úpravou je u této kolekce matný lak, třídění dřeva je rustic. 

 • Clusone

  Exkluzivní, velmi klidné třídění dubu, jedná se o nejčistší třídění u podlah Lamett. 3mm nášlap, podélná fáze. Povrchová úprava je matný lak, lehce kartáčované, s pero-drážkou.

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 47 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 47 položek