Masivní podlahy
Masivní podlahy Podlahy z masivního dřeva se používají po staletí a jsou nádherným doplňkem jakéhokoli interiéru tím, že mu dávají teplý, útulný dojem, neopakovatelný šarm či elegantní vzhled. Masivní podlahy mají vzhledem ke své struktuře prakticky neomezenou životnost ( lze je několikanásobně renovovat ) .

Podkategorie

  • DUBOVÉ PODLAHY

    AKCE na prodejně i v eshopu - široký výběr ! Výprodeje za nekonkurenční ceny. Dubové dřevo se synonymem tvrdosti, odolnosti a velmi dlouhé životnosti. Dubové podlahy se vyrábějí v provedeních různého zbarvení, počínaje barvou přírodního dřeva až po tmavočervené a tmavohnědé, bílé, černé, či čokoládové tóny, kterých se dosahuje tónovacími oleji.

  • EXOTICKÉ PODLAHY

    Exotické dřeviny vynikají svou tvrdostí a odolností. Exotické dřevo nacházíme v pestré škále barevných odstínů. Surové dřevo není potřeba dodatečně upravovat speciálními tónovacími oleji, tak jak se to běžné dělá u dubových podlah. I v surovém stavu je většina exotickým dřevin nádherně přírodně zbarvená. Exotické druhy dřeva jsou stále populárnějšími a zákazníci si je žádají, nejen pro svoji krásu, neobyčejnost, velké množství barevných odstínů , ale i pro jejich přijatelnou cenu

  • BAMBUSOVÉ PODLAHY

    Bambusové podlahy se dělají jak z celistvého materiálu, tak pomocí speciálního zpracování. Lamely bambusových podlah mají pero a drážku a instalují se celoplošným lepením. Bambusové podlahy tvoří konstrukci jak z vertikálně , tak i horizontálně. rozložených dílů. Bambusové podlahy jsou nabízeny v přírodní i kávové barvě. Po zpracování dlouhých bambusových stébel, se přírodní barva mění lehce medovým odstínem. Pro získání tmavšího, přirozenějšího vzhledu, se bambusová stébla ukládají pod vysoký tlak a působením páry, se sytí vlákna bambusu a přidává se jim něžný středně hnědý odstín. Tento proces se nazývá „karbonizace". Masivní bambusová podlaha je vlastnostmi srovnatelná s dubovou. Bambus je ekologický, nenáročný na údržbu, odolný vůči vlivům prostředí, vodě i slunečnímu záření, stálobarevný, extrémně tvrdý, ale zároveň pružný.

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 28 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 28 položek