FLOOR EXPERTS

Společnost Floor Experts je mezinárodní společnost, která se zabývá prodejem a výrobou podlahových krytin ( dřevěných, laminátových a vinylových ) a patří mezi významné prodejce v EU. Dodává podlahy do více než 48-ti zemi světa. Hlavní sídlo společnosti je ve Slovinsku. Společnost Floor Experts se zaměřuje především na vysokou kvalitu nabízených produktů a jejím cílem je hlavně spokojený zákazník. Pod značkou Floor Experts najdete široký výběr vysoce kvalitních podlahových krytin. 

Podkategorie

  • Artisan

    Podlahy zařazené do výrobní řady Artisan asi nejlépe vystihuje motto „Podstatou nejkrásnějšího designu jsou minimalistická forma a unikátní detaily, a proto jsou podlahy Artisan vynikající volbou pro současnost i budoucnost.“. Podlahy převážně v různých provedeních a úpravách dubu jsou nadčasové a široce použitelné.

  • Heritage

    Kolekce dřevěných podlah Floor Experts Heritage je založena na vysoké kvalitě za velice příznivé ceny, na skvělých technických vlastnostech a dekorech s charakterem a osobitostí. Podlahy v tradičním i netradičním zpracování ozdobí každý interiér. Všechny podlahy této kolekce jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, který Váš domov promění v útulný a hřejivý prostor s charakterem a stylem.

Zobrazují se 1 – 20 z 20 položek
Zobrazují se 1 – 20 z 20 položek