Choose a searcher

Seznam produktů podle značky PALLMANN

Pallmann nabízí výrobky, které potřebujete ke kompletní pokládce dřevěných parket: PARKETT KOMPLETT představuje jedinečnou a hodnověrnou kompletní nabídku pro parketářské řemeslo.

 PODLAHOVÁ CHEMIE PALLMANN

Mnozí hovoří o úplném sortimentu. Avšak pouze Pallmann nabízí s okamžitou platností opravdu výrobky, které potřebujete ke kompletní pokládce dřevěných parket: PARKETT KOMPLETT představuje jedinečnou a hodnověrnou kompletní nabídku pro parketářské řemeslo. Nahlédněte do našich webových stránek a sami zjistíte, co se za tím skrývá! 

KOMPLEXNÍ POHLED

Perfektní parketová podlaha musí být od základu stabilní. Příprava podkladu je proto nejdůležitější součástí našeho věrohodného a kompletního sortimentu. Příslušným know-how pro jakoukoliv konstrukci podlahy disponují odborníci naší mateřské společnosti UZIN. Na tom můžete stavět!  

VŠE Z JEDNÉ RUKY

Komplexní sortiment Pallmann vám nabízí celou řadu výhod:

- všechny výrobky od jednoho dodavatele

- vzájemně sladěné výrobky a systémová řešení

- špičkové výrobky pro každou vrstvu podlahové konstrukce

- jedinečné know-how týmu odborných pracovníků Pallmann

- exklusivní poradenství při přípravě podkladu

Díky této mnohostranné kompetenci se stal Pallmann jedinečným a hodnověrným poskytovatelem komplexní nabídky pro parketářské řemeslo.

Plusové body: vším, čímž až doposud Pallmann vynikal, zůstává samozřejmě i nadále zachováno. Stejně jako doposud budeme zcela otevřeně informovat nejenom o výhodách (+), ale i o případných nevýhodách (-) našich produktů.

 

 

17 produktů.

Zobrazení 1-17 z 17 položek