Choose a searcher

JASAN LEHCE JÁDROVÝ CLASSIC - matný lak - Molaloc Plus⁺ Parquet MOLAND třívrstvá dřevěná podlaha

14307151
Třívrstvá dřevěná podlaha vhodná pro podlahové topení s nášlapnou vrstvou 3,6 mm, parketovým vzorem, se zámkovým spojem ošetřena odolným matným UV lakem s optikou olejované podlahy pro přírodní vzhled, snadnou údržbu a pro zvýšení odolnosti povrchu proti poškrábaní.
 
Formát: 14(3,6)x182x2190 mm

2 063 Kč / m2

1 705 Kč bez DPH

6 581 Kč / bal.
Vč. DPH

Kalkulačka materiálu

m  

m  

m² 


1 balení = 3.19 m2

%  
Doporučená rezerva 8%  

Požadovaný počet m² s rezervou:

Celkem: 6 581 Kč

252.02 €

Množství
Skladem u dodavatele

Třívrstvá dřevěná podlaha dánského výrobce Moland Parquet Loc má zámkový spoj a je určena pro pokládku plovoucím způsobem, samozřejmě ji lze i celoplošně lepit. Má relativně čisté třídění ( třídění classic ) s výskytem barevných odlišnostmi ( bělí ). Podlaha je již z výroby ošetřena několika vrstvami odolného matného UV laku s optikou olejované podlahy pro přírodní vzhled, snadnou údržbu a pro zvýšení odolnosti povrchu proti poškrábaní.

Rozměr: 14(3,6)x182x2190 mm,  Balení: 3,19 m2, Hmotnost balení: 25,52 kg

Při výběru podlah z ručního vzorkovníku nebo ze stojanů s panely mohou zejména dřevěné podlahy vykazovat větší barevný rozptyl a větší rozsah přirozených vad dřevin, než u vzorku podlahy. Dřevo je přírodní materiál a každá podlahová lamela je neopakovatelný originál. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou poskytnout veškeré znaky dřeva ( barevné s strukturální rozdíly ), které dané třídění může obsahovat, nejedná se tedy o vzorky ve smyslu §2096 občanského zákoníku.

TŘÍDĚNÍ MOLAND

CLASSIC +: velká většina lamel ve velmi čistém třídění, zdravé malé suky a očka přípustná, velmi omezeně přípustná okrajová běl. Příjemné barevné variace typické pro dub, velmi vyjímečně tmelené malé až střední suky a malé trhlinky jsou přípustné.

CLASSIC: relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.

TREND: lehce až středně rustikální třídění, přípustná očka a omezeně běl, zdravé suky a barevné variace. Přípustné tmelené malé až střední suky a trhliny.

LIVING: lehce až středně rustikální (třípásy) a středně až silně rustikální třídění (plošné vzory). Zdravá i černá očka jsou povolena, jsou přípustné tmelené velké nezdravé suky a trhliny včetně jádra. Běl a větší barevné variace jsou přípustné.

14307151

Parametry

Povrchová úprava:
Lak
Dřevina
Jasan
Úprava povrchu :
Lakovaná úprava matná
Barevný tón
Světle hnědá
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) :
3,6 mm
Třídění:
Nature
Podlahové topení :
Vhodné
Tepelný odpor m2K/W
0,125 m2K/W
Vzor
Parketový vzor 3-pásový
Vzhled lamel :
Parketový vzor 3-pásový
Tloušťka :
14 mm
Šířka
182 mm
Délka
2190 mm
Nosná deska
Dřevěný laťkový střed
Zaklapávací mechanika :
Zámek G5
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.