Choose a searcher
DUB LIVING - bílý matný lak - Parquet Loc MOLAND třívrstvá dřevěná podlaha

DUB LIVING - bílý matný lak - Parquet LOC MOLAND třívrstvá dřevěná podlaha

14308164
Třívrstvá dřevěná podlaha vhodná pro podlahové topení s nášlapnou vrstvou 2,7 mm, parketovým vzorem, se zámkovým spojem G2 ošetřena odolným bílým matným UV lakem s optikou olejované podlahy pro přírodní vzhled, snadnou údržbu a pro zvýšení odolnosti povrchu proti poškrábaní.
 
Formát: 13,3(2,7)x182x2190 mm

1 813 Kč / m2

1 498 Kč bez DPH

6 525 Kč / bal.
Vč. DPH

Kalkulačka materiálu

m  

m  

m² 


1 balení = 3.6 m2

%  
Doporučená rezerva 8%  

Požadovaný počet m² s rezervou:

Celkem: 6 525 Kč

249.87 €

Množství
Skladem u dodavatele

Třívrstvá dřevěná dánského výrobce Moland Parquet Loc Dub (Oak) Living má zámkový spoj G2 a je určena pro plovoucí pokládku. Samozřejmě lze podlahu i celoplošně lepit. Podlaha v provedení parketového vzoru má živé rustikální třídění ( třídění living ) s většími barevnými odlišnostmi ( bělí ) a suky. Podlaha je již z výroby ošetřena několika vrstvami odolného bílého matného UV laku s optikou olejované podlahy pro přírodní vzhled, snadnou údržbu a pro zvýšení odolnosti povrchu proti poškrábaní.

Rozměr: 13,3(2,7)x182x2190 mm,  Balení: 3,6 m2, Hmotnost balení: 25,2  kg

Při výběru podlah z ručního vzorkovníku nebo ze stojanů s panely mohou zejména dřevěné podlahy vykazovat větší barevný rozptyl a větší rozsah přirozených vad dřevin, než u vzorku podlahy. Dřevo je přírodní materiál a každá podlahová lamela je neopakovatelný originál. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou poskytnout veškeré znaky dřeva ( barevné s strukturální rozdíly ), které dané třídění může obsahovat, nejedná se tedy o vzorky ve smyslu §2096 občanského zákoníku.

TŘÍDĚNÍ MOLAND

CLASSIC +: velká většina lamel ve velmi čistém třídění, zdravé malé suky a očka přípustná, velmi omezeně přípustná okrajová běl. Příjemné barevné variace typické pro dub, velmi vyjímečně tmelené malé až střední suky a malé trhlinky jsou přípustné.

CLASSIC: relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.

TREND: lehce až středně rustikální třídění, přípustná očka a omezeně běl, zdravé suky a barevné variace. Přípustné tmelené malé až střední suky a trhliny.

LIVING: lehce až středně rustikální (třípásy) a středně až silně rustikální třídění (plošné vzory). Zdravá i černá očka jsou povolena, jsou přípustné tmelené velké nezdravé suky a trhliny včetně jádra. Běl a větší barevné variace jsou přípustné.

14308164

Parametry

Povrchová úprava
Bílý lak
Způsob pokládky :
Plovoucím způsobem
Podlahové topení :
Vhodné
Tepelný odpor m2K/W
0,120
Druh ( třídění ) :
Rustic
Vzhled lamel :
Parketový vzor 3-pásový
Tloušťka :
13,3 mm
Šířka
182 mm
Kartáčováno :
Ne
Délka
2190 mm
Úprava povrchu :
Lakovaná úprava matná bílá
Vzhled drážek :
Bez
Provedení :
3 vrstvá struktura
Nosná deska
Dřevěný laťkový střed
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) :
2,7 mm
Zaklapávací mechanika :
Zámek G2
Záruka :
2 roky
Dřevina
Dub
Barevný tón
Světle hnědá
Vzor
Parketový vzor 3-pásový
Vzorek v prodejně
Ano
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.