DUB CAYMAN - FLOOR EXPERTS KOLEKCE DREAM - třívrstvá dřevéná podlaha Zobrazit větší

DUB CAYMAN - Floor Experts HERRITAGE DREAM - třívrstvá dřevěná podlaha

Podlahy kolekce Herritage Dream jsou vyrobeny z kvalitního dubového dřeva, který Váš domov promění v útulný a hřejivý prostor s charakterem a stylem. Podlahy mají spoj pero + drážka, který slouží k celoplošnému lepení a díky tomuto způsobu pokládky budete mít kvalitní podlahu, která vydrží mnoho let. 


Formát: 14(3)x189x1860 mm

Více informací

CAY010

Dostupnost: skladem

1 754 Kč /m2 bez DPH

2 122 Kč /m2 s DPH

3 701 Kč /bal.

4 478 Kč s DPH/bal.


1 balení = 2.11 m2


Přidat na seznam přání

Více informací

Řada Dream je určena pro zákazníky, kteří chtějí kvalitní zboží za velice příznivé ceny. Všechny parkety této kolekce jsou vyrobeny z kvalitního dubového dřeva, který Váš domov promění v útulný a hřejivý prostor s charakterem a stylem. Celá kolekce Dream má spoj Pero + Drážka, který slouží k celoplošnému lepení a díky tomuto způsobu pokládky budete mít kvalitní podlahu, která vydrží mnoho let. Povrchová úprava této řady má mnoho variant, záleží jen na Vás, zda preferujete wax olej, lak, neviditelný olej nebo snad uv lak či olej bílý. Rozhodně si však vyberete. Všechny dubové podlahy Dream jsou vhodné pro podlahové vytápění. Tyto třívrstvé dřevěné podlahy jsou ve vzoru selského prkna.

Při výběru podlah z ručního vzorkovníku nebo ze stojanů s panely mohou zejména dřevěné podlahy vykazovat větší barevný rozptyl a větší rozsah přirozených vad dřevin, než u vzorku podlahy. Dřevo je přírodní materiál a každá podlahová lamela je neopakovatelný originál. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou poskytnout veškeré znaky dřeva ( barevné s strukturální rozdíly ), které dané třídění může obsahovat, nejedná se tedy o vzorky ve smyslu §2096 občanského zákoníku.


Rozměr: 14x189x1860 mm, balení: 2,11 m2, počet lamel v balení: 6 ks

Technická specifikace

Povrchová úprava Lak
Způsob pokládky : Celoplošné lepení
Tepelný odpor m2K/W 0,086
Podlahové topení : Vhodné
Druh ( třídění ) : Extra rustikal
Vzhled lamel : Prkno ( Selský vzor )
Tloušťka : 14 mm
Šířka 189 mm
Kartáčováno : Ano
Délka 1860 mm
Úprava povrchu : Lakovaná úprava
Vzhled drážek : Zkosená hrana (4V)
Nosná deska Multiplex
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) : 3 mm
Zaklapávací mechanika : Pero - drážka
Dřevina Dub
Barevný tón Hnědá
Vzor Prkno
Vzorek v prodejně Ano
Tepelná vodivost W/(mK) 0,163

Ke stažení