DUB TENERIFE - Floor Experts HERRITAGE DREAM - třívrstvá dřevěná podlaha

Podlahy kolekce Herritage Dream jsou vyrobeny z kvalitního dubového dřeva, který Váš domov promění v útulný a hřejivý prostor s charakterem a stylem. Podlahy mají spoj pero + drážka, který slouží k celoplošnému lepení a díky tomuto způsobu pokládky budete mít kvalitní podlahu, která vydrží mnoho let. 


Formát: 14(3)x190x1900 mm

Více informací

TEN010

Dostupnost: skladem

1 683 Kč /m2 bez DPH

2 036 Kč /m2 s DPH

3 652 Kč /bal.

4 419 Kč s DPH/bal.


1 balení = 2.17 m2


Přidat na seznam přání

Více informací

Řada Dream je určena pro zákazníky, kteří chtějí kvalitní zboží za velice příznivé ceny. Všechny parkety této kolekce jsou vyrobeny z kvalitního dubového dřeva, který Váš domov promění v útulný a hřejivý prostor s charakterem a stylem. Celá kolekce Dream má spoj Pero + Drážka, který slouží k celoplošnému lepení a díky tomuto způsobu pokládky budete mít kvalitní podlahu, která vydrží mnoho let. Povrchová úprava této řady má mnoho variant, záleží jen na Vás, zda preferujete wax olej, lak, neviditelný olej nebo snad uv lak či olej bílý. Rozhodně si však vyberete. Všechny dubové podlahy Dream jsou vhodné pro podlahové vytápění. Tyto třívrstvé dřevěné podlahy jsou ve vzoru selského prkna.

Při výběru podlah z ručního vzorkovníku nebo ze stojanů s panely mohou zejména dřevěné podlahy vykazovat větší barevný rozptyl a větší rozsah přirozených vad dřevin, než u vzorku podlahy. Dřevo je přírodní materiál a každá podlahová lamela je neopakovatelný originál. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou poskytnout veškeré znaky dřeva ( barevné s strukturální rozdíly ), které dané třídění může obsahovat, nejedná se tedy o vzorky ve smyslu §2096 občanského zákoníku.

Rozměr: 14x190x1900 mm, balení: 2,17 m2, počet lamel v balení: 6 ks

Technická specifikace

Povrchová úprava Olej
Způsob pokládky : Celoplošné lepení
Tepelný odpor m2K/W 0,086
Podlahové topení : Vhodné
Vzhled lamel : Prkno ( Selský vzor )
Druh ( třídění ) : Rustic
Šířka 190 mm
Tloušťka : 14 mm
Kartáčováno : Ano
Délka 1900 mm
Úprava povrchu : Olejovaná úprava bílá
Vzhled drážek : Zkosená hrana (4V)
Nosná deska Multiplex
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) : 3 mm
Zaklapávací mechanika : Pero - drážka
Dřevina Dub
Barevný tón Světle hnědá
Vzor Prkno
Vzorek v prodejně Ano
Tepelná vodivost W/(mK) 0,163

Ke stažení