Choose a searcher

Parador Modular ONE HYDRON - Beton tmavě šedá struktura kamene - kompozitní podlaha CLICK

Parador Modular One
1744858

Absolutní novinka z kolekce vinylových podlah Modular ONE.

Vinylové podlahy Modular One pro vysokou zátěž. 100% vodotěsný Hydron je naší odpovědí na výzvu týkající se vody.Modular ONE Hydron lze bez časového omezení instalovat v místnostech s vysokou úrovní vlhkosti, např. v koupelně.

Rozměry: 5,5*403*856 mm


1 603 Kč / m2

1 325 Kč bez DPH

4 424 Kč / bal.
Vč. DPH

Kalkulačka materiálu

m  

m  

m² 


1 balení = 2.76 m2

%  
Doporučená rezerva 8%  

Požadovaný počet m² s rezervou:

Celkem: 4 424 Kč

169.42 €

Množství
Vyprodáno

Absolutní novinka z kolekce vinylových podlah Modular ONE.

Modular ONE Hydron je jedním z nejnovějších výrazů pro inovaci od společnosti Parador. Díky Modular ONE Hydron můžete svou koupelnu snadno přeměnit v oázu pohody s neuvěřitelně reálnými dekory dřeva. Tato nízkoemisní podlaha nejen splňuje nejvyšší požadavky, ale je také vodotěsná.

Podlaha zaujme také svým přirozeným celkovým dojmem. Ražba struktury dřeva vytváří úžasně skutečný dřevěný dojem, který můžete cítit. Efektivní jsou také kulaté zkosené dlouhé a horní hrany, které podtrhují dojem skutečné dřevěné podlahy. Současné bydlení je předefinováno autenticky a udržitelně s Parador Modular ONE Hydron. Parador Modular ONE Hydron nedělá žádné kompromisy a zaujme svými vynikajícími vlastnostmi produktu. Je zdravé žít bez plastifikátorů a zajistit dobré klima v životním prostoru.

Modular ONE Hydron znamená také teplo, dobrou akustiku místnosti a pohodlný zážitek z chůze. Díky nízké instalační výšce je tato designová podlaha obzvláště vhodná pro renovaci. Jeho speciální nosná deska se zvýšenou ochranou proti bobtnání a speciální akustický protitah jsou výrazem nejvyšší funkčnosti - a to i ve vlhkých místnostech. Produkt „Made in Germany“ je vhodný také pro instalaci na podlahové vytápění nebo podlahové chlazení. Díky systému Click-Safe® Lock® je instalace Parador Modular ONE Hydron snadná, bezpečná a přesná. Vynikající vlastnosti podlahy jsou důvodem pro poskytnutí celoživotní záruky výrobce pro použití v soukromém sektoru a desetileté záruční doby pro komerční použití.

Rozměry: 5,5*403*856 mm, balení:  2,089 m2, Hmotnost balení: 19,440 kg

 

 

 

1744858
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.