Choose a searcher


Nabízíme vinylové podlahy významných světových výrobců a to jak k montáži celoplošným lepením, tak i se zámkovým spojem - system click.  PARADOR ( vinylové podlahy CLICK ), PROJECT FLOORS ( vinylové lepené podlahy), KINGFLOOR ( vinylové lepené  i CLICK podlahy), ECOLINE ( vinylové podlahy CLICK ), PROLINE ( vinylové podlahy CLICK ), LAMETT ( vinylové podlahy CLICK ), OBJECTFLOR ( vinylové lepené i CLICK podlahy) KARNDEAN ( vinylové lepené i CLICK podlahy), AMTICO ( vinylové lepené podlahy), DESIGNART ( vinylové lepené i CLICK podlahy).

Kliknutím na logo výrobce se zobrazí nabídka podlah.

PARADOR     PROJECTFLOORS     KINGFLOOR     ECOLINE / PROLINE     ECOLINE / PROLINE     LAMETT      OBJECTFLOR          KARNDEAN          AMTICO          DESIGNART

KOMPLETNÍ NABÍDKA KLIKNĚTE ZDE

VINYLOVÉ PODLAHY BELGICKÉ SPOLEČNOSTI LAMETT 

Značka LAMETT - švédský výrobce podlah byla založena již v roce 1985 a patří mezi jednu z prvních firem na trhu, která vyráběla laminátové podlahy. V roce 2004 rozšířila svoji působnost a začala vyrábět i masivní parkety, vícevrstvé dřevěné podlahy a vinylové podlahy. V současnosti patří k nevýznamějším evropským výrobcům podlah a exportuje do více než 40 zemí světa. 

LAMETT - LUXUSNÍ VINYL SE ZÁMKOVÝM SPOJEM

Výrobce podlah LAMETT zaměřil produkci vinylových podlah na výrobu luxusního vinylu v dekorech imitujících rustikální dub v různých barevných tónech, tak jako je tomu u dřevěných podlah. Vinylová podlaha je opatřena zámkovým spojem a čtyřstrannou mikrofází, je určena pro pokládku plovoucím způsobem a to i do vlhkých prostor. Stejné dekory pak Lamett nabízí i u svých laminátových podlah. 

Konstrukce vinylových podlah Lamett

REALISTICKÉ IMITACE DUBOVÝCH PODLAH

Vzorem všech dekorů vinylových zámkových podlah Lamett je také rustikální dub se strukturou dřeva. Luxury Vinyl je opatřen zámkovým spojem a je možné jej pokládat i do vlhkých prostor bez lepení a bez podložky. Stejné dekory jako u Luxury Vinylu najdete také u laminátových podlah Lamett a jejich vzorem jsou dekory dřevěných podlah Lamett. 

TŘI KOLEKCE - PRO BYTOVÉ I KOMERČNÍ POUŽITÍ

KOLEKCE BRUSSELS vinylových podlahovin je určena pro plovoucí pokládku, má maximální bytovou a lehkou komerční zátěž, tř. 31. Podlahy této kolekce  mají výbornou akustiku, jsou vhodné i pro pokládku do vlhkých prostor,  povrch podlah má strukturu dřevěné podlahy, zámkový spoj a čtyřstrannou mikrofázi. 

Vinylové podlahy Lamett - kolekce Brussels

KOLEKCE NATURE vinylových podlahovin je určena pro plovoucí pokládku,  má maximální komerční a lehkou průmyslovou zátěž, tř. 33.. Podlahy této  kolekce mají výbornou akustiku, jsou vhodné i pro pokládku do vlhkých  prostor, povrch podlah má strukturu dřevěné podlahy, zámkový spoj a čtyřstrannou mikrofázi.

Vinylové podlahy Lamett - kolekce Nature

KOLEKCE TRENTO - exkluzivní vinylové podlahy v designu kouřových dubů. Luxusní vinyl tloušťky 4 mm s nášlapnou vrstvou 0,55 mm, čtyřstrannou mikrofází má zámkový spoj a je možné jej pokládat plovoucím způsobem i do vlhkých prostor bez lepení a bez podložky.

TRENTO

VÝHODY A NEVÝHODY VINYLOVÝCH PODLAH LAMET

VÝHODY

- Extrémně tenké lamely – vhodné pro renovace podlah

- Zámkový spoj pro plovoucí pokládku bez lepení

- K položení podlahy nepotřebujete žádné speciální nástroje, postačí nůž, lepící páska a kovové pravítko

- V případě, že je poklad úplně suchý, není nutno použít parozábranu

- 100% vodotěsná podlaha

- 100% recyklovatelná podlaha

- Skvělá zvuková izolace

- Anti-alergenní - neuvolňuje formaldehyd do ovzduší – zaručuje zdravé vnitřní klima.

- Odolný vůči skvrnám

- Snadná údržba 

NEVÝHODY

- Vzhledem k celkové tloušťce musí být poklad dokonalý rovný a hladký, pokud tomu tak není budou všechny nedostatky podkladu viditelné již po položení vinylové podlahy

VINYLOVÉ PODLAHY SPOLEČNOSTI PROJECT FLOORS

Společnost Vinylové podlahy Project Floor není na trhu žádným nováčkem. Jsou to právě letité zkušenosti, které pomáhají firmě být stále jedničkou a vyvíjet stále nové technologické vymoženosti. Už od roku 1992 si firma drží svůj standart, díky tomu má nyní na svém kontě bezpočet spokojených zákazníků. Pokud zvolíte podlahu této značky, máte jistotu a garanci kvality a rovněž použití těch nejmodernějších technologií.

Vinylové podlahy Project Floor 

HISTORIE FIRMY

Firma Project Floor je na trhu již 15 let, ze začátku prodávali pouze koberce, které u nás v těch letech byly ještě velmi populární. Od té doby se neustále rozrůstali a s tím přímo úměrně rozšiřovali svůj sortiment. Dnes jsou schopni zákazníkům splnit jakékoli přání, které se podlah týká, a také tak činí. Tato společnost se zapojila do řady rozsáhlých a zajímavých projektů, souvisejících s pokládáním podlah. Dnes už i navíc dodávají dveře a zárubní. Jen pro představu koncem roku 2008 už tato firma položila přes 135 000 m2 podlahových krytin a to už o něčem vypovídá. Tato statistika se týká domácností, administrativních budov, restaurací, škol, hotelů, nemocnicí a dalších speciálních prostorů. Proto, ať už chcete podlahu kamkoli, s touto značkou nebudete mít problémy. 

REALIZUJÍ PROJEKTY MALÉ I VELKÉ

Tato společnost se orientuje jak na koncové zákazníky, kterým pomáhá s realizací podlah do domácností. Tak i na mnohem složitější projekty všeho druhu, v nichž má rovněž zajímavé zkušenosti. Díky dobrým vztahům s dodavateli podlahových krytin a chemií pro podlahy, se nebojí ani těch nejnáročnějších zakázek. Firma totiž dovede vyrobit i podlahy, které snesou extrémní zátěž. 

SPECIALIZACE NA VINYLOVÉ PODLAHY

Firma Project Floor se orientuje především na vinylové podlahy, mimo to však zajišťuje i pokládání a rekonstrukci podlah dřevěných, ale i PVC, koberců, kaučukových podlahových krytin a dalších zajímavých typů podlah. Populární mezi zákazníky je však především díky svým vinylovým podlahám, ve kterých jsou opravdu jedničky na trhu.  

CERTIFIKÁTY JAKO ZÁRUKA KVALITY

Během doby, po kterou je společnost na trhu, už prodala bezpočet podlah, co je ale důležitější také získala řadu certifikátu a ocenění, které odrážejí jejich kvality. Zaměřují se na profesionální péči a servis pro zákazníky a rovněž dbají na maximální kvalitu podlah, čímž se razantně zvyšuje životnost podlah a jsou i atraktivnější pokud jde o stránku designu, přeci jen kvalitní práce se pozná na první pohled i došlap. 

MOŽNOST VOLBY Z ŠIROKÉ NABÍDKY

Mnoho společností se dnes zaměřuje na nové technologie a inovace v oblasti podlah. Kdo zůstane pozadu, nemá šanci se na trhu dlouho udržet. Nic méně mnoho společností se na kvalitu zaměřuje tak moc, že pak zanedbávají jiné sektory. Například mají zastaralé kolekce, nenabízí moderní a inovativní design atd. Project floor je pravým opakem, nabízí velmi širokou nabídku, ať už jde o materiály (od vinylu, přes koberce, PVC, dřevěné podlahy až po kaučukové podlahy), nebo o provedení od exotických dřevin, přes kartáčované a broušená prkna nebo třeba i mozaiky. Všechny tyhle moderní vychytávky nabízí v provedení jak pro bytové tak pro komerční prostory. 

VARIABILNÍ MOŽNOSTI ŘEŠENÍ VAŠÍ PODLAHY

Pokud hledáte podlahu, kterou si budete moci přizpůsobit jak barevně tak provedením dle svého gusta, jste na té správné adrese. Tato značka nabízí velmi moderní podlahový systém, díky kterému je pokládání i údržba podlah hračkou a zvládne ji opravdu každý. Díky kvalitě a odolnosti podlah mají navíc podlahy dlouhou životnost a není třeba o ně nějak extra pečovat, či je často rekonstruovat. S rozumným zacházením vám podlahy vydrží mnoho let. 

SKVĚLÝ POMĚR KVALITY A CENY

Výrobci se snaží, aby i při té nejvyšší kvalita, použití moderních technologií a nejnovějších inovacích byly podlahy stále finančně dostupné pro co největší množství lidí. Snaží se tedy držet své ceny u země tak, aby si je mohl dovolit opravdu každý, to z nich dělá nejen skvělou volbu, ale finančně výhodou. Oproti konkurenčním firmám totiž nabízí opravdu lepší ceny. 

ROZDĚLENÍ PODLAH

Podlahy resp. podlahové krytiny značky Project Floor se dělí na základě různých kritérií. Toto rozřazení je vytvořeno na základě tlouštky podlahyodolnosti podlah a schopné zátěže, kterou podlahy dlouhodobě snesou.

HOME 20 KOLEKCE - je určena pro lehčí komerční zátěž nebo velkou zátěž v domácnosti. Jinak řečeno, pokud hledáte podlahu do domácnosti, je tou správnou volnou do jakékoli místnosti. Pokud však vybíráte podlahu pro komerční prostory, je opravdu třeba se zamyslet nad zátěží. Pokud usoudíte, že bude velká, zvolte raději jiný typ. Kolekce light je k dostání v mnoha designových variantách.

HOME 30 KOLEKCE - tu je dobré zvolit, pokud vybíráte podlahu do vysoce frekventovaného prostoru. Zkrátka pokud očekáváte v daném prostoru často mnoho lidí, je kolekce medium tou pravou. I zde je bezpočet designových variant, takže se nebudete muset ve výběru vůbec omezovat.

HOME 40 KOLEKCE je určená pro ty nejvíce zatěžované objekty, kde očekáváte opravdu velmi vysokou frekvenci zátěže. I zde je však z čeho vybírat, takže i prostor pro davy proměníte díky podlaze z Premium kolekce na oázu stylu a moderního designu v čiré podobě.

 Vinylové podlahy Project Floors

  

VINYLOVÉ PODLAHY BELGICKÉ SPOLEČNOSTI DESIGNART

Představujeme vám podlahy budoucnosti, které můžete mít u sebe doma již dnes, představujeme vám společnost DesignArt - značkové belgické vinylové podlahy. Jedná se o belgickou společnost, která se od roku 2012 pyšní nejmodernější výrobní linkou na celém světě. Díky této moderní technologií probíhá HD tisk vinylových podlah do těch nejmenších detailů, takže podlaha působí velmi realistiky. Díky stále novým a svěžím nápadů máte na výběr z nepřeberného množství nejrůznějších designů vinylových podlah.

Vinylové podlahy DesignArt 

PODLAHA NA MÍRU

Velkou výhodou DesingArt kolekcí vinylových podlah je rovněž to, že máte na výběr. Můžete si vybrat, zda budete podlahy celoplošně lepit nebo si pořídíte dekor v plovoucím systému. Díky těmto variantám můžeme mít podlahu přesně na míru vašim požadavkům. Obojí má samozřejmě své výhody, takže záleží jen a jen na vás, co zvolíte. Slevovat nemusíte ani, pokud jde o vaše požadavky na designovou stránku podlah. Tato firma vám nabídne opravdu nepřeberné množství všech možných i stylů, vzorů a variant. Je to firma nabízející jak klasické vinylové podlahy tak moderní a inovativní řešení pro ty odvážnější z vás. 

KOLEKCE HOME / HOME CLICK VS. TRAFFIC/ TRAFFIC CLICK

Vinylové podlahy značky DesignArt se nejčastěji dělí na dva typy, prvním typem je vinylová podlaha Home značky DesignArt a druhou variantou je vinylová podlaha Traffic značky DesingArt. Jaké jsou jejich výhody a do jakých prostorů se hodí, už napovídá název, nic méně pojďme si je přeci jen představit trochu blíže.

Značkové vinylové belgické podlahy DesignArt - HOME EDICE    

Kolekce HOMEobsahuje podlahy určené pro vaše domovy. Tyto podlahy jsou tenčí než podlahy určené do komerčních prostor. Jsou navrženy tak, aby do domácnosti skvěle zapadaly a podtrhly její charakter. Navíc jsou koncipovány tak, aby byly schopné úspěšně odolávat nepříjemným vlivům, které jsou pro domácnosti typické. Nejsou stavěné na nadměrné zatížení, od toho je tu edice Traffic, avšak nabízí i jiné výhody, jako například poměrně vysokou odolnost vůči poškrábání.  

Vinylové podlahy design Art - kolekce Home Click

Kolekce HOME CLICK jak již anglický název napovídá, jde o kolekci vinylových podlah určených pro bytové využití s lamelami opatřenými zámkovým spojem. Podlaha se zámkem je speciálně vyvinuta pro ještě snadnější instalaci. Každý díl je jednoduše uzamknut do předcházejcího, címž je dosaženo ohromující estetické kvality stejně jako u tradičního způsobu pokládky celoplošným lepením. Vše je rychlejší a bez potřeby lepidla.

Značkové vinylové belgické podlahy DesignArt - TRAFFIC EDICE   

Kolekce TRAFFIC která je určená pro komerční či veřejné prostory, či zkrátka a jednoduše místa, kde očekáváte větší zatížení podlahy. Tyto podlahy jsou tlustší než podlahy z řady Home, díky čemuž jsou mnohonásobně odolnější a tak mohou úspěšně vzdorovat vlivům, kterým budou vystavené. Nezáleží na tom, zda plánujete položit novou podlahu do obchodu, zasedací místnosti, nemocnice či školy, podlahy Traffic skvěle zapadnou do jakéhokoli veřejného prostoru. Mezi další výhody podlah v této kolekci patří například to, že díky své tloušťce působí více robustně.

Vinylové podlahy DesignArt - Traffic Click

Kolekce TRAFFIC CLICK - jde o kolekci vinylových podlah s dekory dřeva či dlažby určených pro komerční využití, která je opatřena zámkovým spojem pro snadnější instalaci. Každý díl se jednoduše uzamyká do předcházejícího, což umožňuje rychlou, přesnou a snadnou instalaci i bez použití lepidla.Tato vinylová podlaha je navíc díky převratné technologii dvojité integrované mřížky ze skelného vlákna vhodná pro podlahové topení, do vlhkých prostor jako jsou kuchyně a koupelny, je jak ekologická, tak nenáročná na údržbu. Horní vrstva opatřená PUR ochranou vytváří vinylovou podlahu odolnou vůči skvrnám, a stopám po obuvi. Veškeré ostatní skvrny jsou jsou snadno odstranitelné. Navíc každá podlaha kolekce TRAFIC disponuje nášlapnou vrstvou 0,55 mm odolnou proti poškrábání a splňuje všechna nařízení o zatížení nábytkem či kolečkovou židlí. Kolekce TRAFIC CLICK má oproti kolekci HOME CLICK vyšší zátěžovou třídu 23/33/42, což zaručuje i vyšší odolnost. Lamely jsou opatřeny čtyřstrannou mikrofází pro zdůraznění efektu dřeva. Vinylové podlahy skvěle absorbují zvuk a vytvářejí lepší akustiku podlahy. Všechny podlahy této kolekce lze pokládat plovoucím způsobem bez lepení.  

VÝROBNÍ ZÁMĚRY SPOLEČNOSTI DESIGNART

Mezi hlavní záměry, o které společnost u svých vinylových podlah usiluje, patří například dokonalá imitace olejovaných jasně strukturovaných povrchů dřeva či dlažby. To se jim díky moderním technologiím daří, vinylové podlahy vypadají opravdu věrně a stylově. Dalším zajímavým prvkem je aplikace vláknité mřížky přímo do vinylového dílce. Díky této aplikaci docílí u vinylových podlah objemové stálosti, která je potřebná pokud chcete mít v prostoru podlahové vytápění, které je dnes velmi populární.  Podlahové vytápění však u většiny hlavně starších typů podlah nepřichází do úvahy. Přeci jen je to pro podlahu velká zátěž, která se za normálních okolností drasticky projeví na životnosti podlahy. S touto revoluční mřížkou si však můžete užít chůzi po vyhřáté podlaze a nemusíte mít o ni strach. 

ODOLNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE

Možná je to díky nejmodernější technologii, kterou společnost disponuje, možná je v tom nějaké výrobní tajemství společnosti DesignArt, která je předním výrobcem vinylových podlah, ať tak či onak jejich podlahy jsou opravdu mimořádně kvalitní a odolné. I tenké podlahy, které se pokládají do domácností, vydrží bez rekonstrukcí či nějakých rozsáhlejších oprav i řadu let. Pokud se o podlahu budete alespoň trochu starat a nebudete ji zbytečně zatěžovat, vydrží vám opravdu dlouho, a co víc bude stále vypadat jako nová. Nestárnoucí podlaha, která má navíc vysokou životnost, tomu říkám opravdu dobrá investice. 

FIRMĚ DESIGNART ZÁLEŽÍ NA ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ

Pokud vám stejně jako společnosti DesingArt záleží na životním prostředí, máte o důvod víc, proč si pořídit podlahu právě od nich. Při výrobě vinylových podlah totiž co možná nejvíce dbají na ochranu životního prostředí a na to, aby případný dopad na něj byl co nejmenší. Za to si mimo jiné vysloužili i hodně ocenění a certifikátů, které odrážejí i jejich kvalitu. Díky tomu, že tato společnost pracuje s tou nejmodernější technologií, zpracovávání surovin probíhá opravdu velmi efektivně. 

JAKÉ VÝHODY VÁS PŘINESOU PODLAHY DESIGN ART

  • Podlaha zpracovaná nejmodernější technologií vůbec
  • Inovativní a kreativní řešení podlah
  • Široká škála odstínů a textur podlah na výběr
  • Podlaha, kterou si můžete přizpůsobit dle svého gusta
  • Podlaha, která je šetrná k životnímu prostředí
  • Výběr ze dvou edic pro domácnost i komerční prostory
  • Vysoce odolná a kvalitní
  • Dlouhá tradice na trhu, známá značka
  • Podlaha vhodná k podlahovému vytápění
  • Výhody vinylové podlahy

Vinylové podlahy DesignArt 

 

©2014 TIMBERPOINT - PODLAHOVÉ STUDIO