VINYL NA HDF DESCE CLICK

Vinylové podlahy s nosnou ( základní ) deskou HDF jsou konstrukčně podobné laminátovým podlahám Mají stejnou nosnou dřevovláknitou desku, horní vrstvu pak tvoří vinyl a spodní vrstvu korková podložka, která slouží k útlumu hluku při chůzi a zároveň zateplí podlahu. Instalace těchto plovoucích vinylových podlah je snadná a rychlá. Podlaha snese i drobné nerovnosti a lze montovat i bez použití podložky.

Podkategorie

 • Ecoline

  Kolekce Ecoline Click je kolekce vinylových plovoucích podlah na HDF desce bez ftalátů , která poskytuje útlum hluku 14 dB.  Kolekce je zrčena pro bytovou a střední komerční zátěž.  Tyto švýcarské zámkové vinylové podlahy jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky a vhodné pro kolečkové židle s kolečky pro elastické podlahy - typ W. Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah. Díky přesnosti výroby jsou podlahy vyráběny bez sražených hran či mikrohran, které jsou náročnější na údržbu a jsou živnou půdou pro bakterie a zdrojem nečistot.

 • Longline

  Kolekce LONGUS XXL na HDF desce má zátěžovou třídu 33, díky které je vysoce odolná. Hodí se jak do soukromých, tak do komerčních prostorů s vysokou zátěží. V této kolekci je na výběr spoustu dekorů dřeva, které jsou díky synchronnímu reliéfu velice podobné samotnému dřevu. Tyto podlahy jsou 100% bez ftalátů a jsou tak naprosto bezpečné a šetrné k životnímu prostředí. Díky XXL rozměru 230 x 1815 budete mít pocit, že kráčíte po opravdových dřevěných prknech. Díky přesnosti výroby jsou podlahy vyráběny bez sražených hran či mikrohran,  takže nejsou zdrojem nečistot a tvorby bakterií. 

 • Parador Basic 20

  Kolekce BASIC 20 od Německé firmy PARADOR je vyjímečná svojí nízkou cenou v poměru s velmi dobrými technickými vlastnostmi. Bytová zátěž +22 zajišťuje nízké opotřebení podlahy pro soukromé užití. Tato kolekce je vyráběna v rozměru 9,1 x 216 x 1207 mm v selském vzoru neboli prknu. Díky integrované korkové vrstvě docílíte skvělého utlumení kročejového zvuku. Zaklapávací mechanika Safe-Lock PRO Vám zajistí snadnou, přesnou a rychlou pokládku.  

 • Parador Basic 30

  Kvalitní vinylové podlahy se zámkovým spojem německého výrobce PARADOR. Vinylová podlaha na HDF desce s korkovou spodní vrstvou k odhlučnění k pokládce plovoucím způsobem bez lepení. Vinylové podlahy mají selský vzor ( prkno ) s užitnou třídou 31.

  Selský vzor ( individuální vzory palubek ) formát: 9,4*216*1207 mm, Balení: 1,825 m2, Hmotnost balení: 17 kg 

  Vzhled zámkových palubek formát: 9,4*216*2200 mm, Balení: 2,376 m2, Hmotnost balení: 22,9 kg 

 • Parador Classic 2030

  Kvalitní vinylové podlahy se zámkovým spojem německého výrobce PARADOR. Vinylová podlaha na HDF desce s korkovou spodní vrstvou k odhlučnění a k pokládce plovoucím způsobem bez lepení. Vinylové podlahy mají selský vzor ( prkno ) s užitnou třídou 42.

  Formát: 9,6*216*1207 mm, Balení: 1,825 m2, Hmotnost balení: 17,91 kg 

 • Parador Eco Balance Pur

  Vinylové podlahy Eco Balance PUR se zámkovým spojem jsou určeny pokládce plovoucím způsobem bez lepení. Lamely na nosné HDF desce impregnované proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Tato moderní nízkohlučná a odolná podlahová krytina je šetrná k životnímu prostředí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti.

 • Parador Trendtime 5.30

  Kvalitní vinylové podlahy se zámkovým spojem ( click system ) německého výrobce PARADOR. Vinylová podlaha na HDF desce s korkovou spodní vrstvou k odhlučnění a k pokládce plovoucím způsobem bez lepení. Vinylové podlahy mají vzor velkých dlaždic  s užitnou třídou 42.

  Formát: 9,6*395*903 mm, Balení: 1,783 m2, Hmotnost balení: 16,95 kg 

 • Stoneline

  Kolekce STONELINE CLICK na HDF desce je vinylová plovoucí podlaha se zámkovým spojem UNICLIC, díky kterému je pokládka snadná a po dokončení lze podlahu ihned zatížit. Se svojí zátěžovou třídou 33 se tato kolekce hodí jak do bytových, tak komerčních porostor a díky svým technickým vlastnostem vydrží opravdu velkou zátěž. STONE PLUS CLICK nádherně imituje kámen a je dostupná v mnoha odstínech, vybere si tedy každý, kdo nechce klasickou vinylovou podlahu v dekoru dřeva, ale chce alternativu v podobě kamene, betonu, břidlice a mnoha dalších. Díky strukturovanému synchronnímu reliéfu dosahují dekory ještě více autentického vzoru, než kdy předtím. Podlahy z této kolekce jsou plně antistatické, hodí se na podlahové topení a jsou velice příjemné na dotyk bosou nohou. Stejně jako jiné kolekce od firmy Lico, vyniká STONE PLUS úžasnými technickými vlastosti a za zmínku rozhodně stojí její recyklovatelnost, absolutní absence ftalátů, těžkých kovů či formaldehydů. Důkazem je certifikát GREENGUARD, který klade důraz na kvalitu, ekologii, časté přezkušování v době platnosti ceritifátu a svojí přisností Vám zaručuje ekologicky nezávadnou podlahu.

 • Conceptline

  Podlaha Conceptline je perfektním řešením pro bytové využití (ložnice, obývací pokoj, chodba, pracovna) a se třídou zátěže 31 se může použít i do komerční sektoru s nízkou zátěží. V kolekci Conceptline HDF najdete dřevěné i kamenné dekory, které dokonale imitují povrchovou strukturu těchto materiálů. Tloušťka lamel je 8,5 mm a nášlapná vrstva 0,3 mm.

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 116 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 116 položek