Choose a searcher
DUB LIVING KOUŘOVÝ 4V - oxidativní olej kouřový - Molaloc+ Wideplank MOLAND třívrstvá dřevěná podlaha

DUB LIVING KOUŘOVÝ KARTÁČOVANÝ 4V - oxidativní olej kouřový - Molaloc+ Wideplank MOLAND třívrstvá dřevěná podlaha

14802267
Kolekce Molaloc+ Wideplank se prodává v rozměrech 15 x 189 1860. Třídění těchto podlah je Classic, tzn relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.Tato kolekce je vhodná na podlahové topení. Lamely mají podelnou minifázi. 
 
Formát: 15(3)x190x1900 mm

2 589 Kč / m2

2 140 Kč bez DPH

7 483 Kč / bal.
Vč. DPH

Kalkulačka materiálu

m  

m  

m² 


1 balení = 0 m²  

%  
Doporučená rezerva 8%  

Požadovaný počet m² s rezervou:

Celkem: 7 483 Kč

286.56 €

Množství
Skladem u dodavatele

Třívrstvá dřevěná dánského výrobce Moland má zámkový spoj G5 a je určena pro plovoucí pokládku. Samozřejmě lze podlahu i celoplošně lepit. Kolekce Molaloc+ Wideplank se prodává v rozměrech 15 x 189 1860. Třídění těchto podlah je Classic, tzn relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.Tato kolekce je vhodná na podlahové topení. Lamely mají podelnou minifázi. 

Rozměr: 15(3)x190x1900 mm,  Balení: 2,890 m2 ( max. 12,5% kratiny v balení ), Hmotnost balení: 23,12 kg

TŘÍDĚNÍ MOLAND

CLASSIC +: velká většina lamel ve velmi čistém třídění, zdravé malé suky a očka přípustná, velmi omezeně přípustná okrajová běl. Příjemné barevné variace typické pro dub, velmi vyjímečně tmelené malé až střední suky a malé trhlinky jsou přípustné.

CLASSIC: relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.

TREND: lehce až středně rustikální třídění, přípustná očka a omezeně běl, zdravé suky a barevné variace. Přípustné tmelené malé až střední suky a trhliny.

LIVING: lehce až středně rustikální (třípásy) a středně až silně rustikální třídění (plošné vzory). Zdravá i černá očka jsou povolena, jsou přípustné tmelené velké nezdravé suky a trhliny včetně jádra. Běl a větší barevné variace jsou přípustné.

Při výběru podlah z ručního vzorkovníku nebo ze stojanů s panely mohou zejména dřevěné podlahy vykazovat větší barevný rozptyl a větší rozsah přirozených vad dřevin, než u vzorku podlahy. Dřevo je přírodní materiál a každá podlahová lamela je neopakovatelný originál. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou poskytnout veškeré znaky dřeva ( barevné s strukturální rozdíly ), které dané třídění může obsahovat, nejedná se tedy o vzorky ve smyslu §2096 občanského zákoníku.

14802267

Parametry

Povrchová úprava
Olej
Způsob pokládky :
Plovoucím způsobem
Podlahové topení :
Vhodné
Tepelný odpor m2K/W
0,130
Druh ( třídění ) :
Living
Vzhled lamel :
Prkno ( Selský vzor )
Tloušťka :
15 mm
Kartáčováno :
Ano
Délka
1900 mm
Úprava povrchu :
Oxidativní olej tónovaný
Vzhled drážek :
Zkosená hrana (4V)
Provedení :
3 vrstvá struktura
Nosná deska
Dřevěný laťkový střed
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) :
3 mm
Zaklapávací mechanika :
Zámek G5
Záruka :
2 roky
Dřevina
Dub
Barevný tón
Černohnědá
Vzor
Prkno
Vzorek v prodejně
Ne
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.