VÝPRODEJ ! BEZ POVRCHOVÉ ÚPRAVY- dubová masivní podlaha

Masivní dubová podlahová prkna s pero drážkou

Broušená 

Lamely s mikrofází ( zkosené hrany ) 

Tloušťka : 14 mm 

Šíře : 100 mm

Délky lamel: 300, 400, 500  mm - výprodej kratších kusů

Kvalita : mix kvalit ABC

Více informací

Dostupnost: do vyprodání zásob - nutno ověřit dostupnost před objednáním

689 Kč /m2 bez DPH

833 Kč /m2 s DPH

689 Kč /bal.

833 Kč s DPH/bal.

- 40 % 

1 389 Kč s DPH


1 balení = 1 m2


Přidat na seznam přání

Více informací

Masivní dubová podlahová prkna s pero drážkou určená k celoplošnému lepení v rustikálním třídění, přebroušená. Podlahové palubky mají čtyřstranné mikrofáze ( zkosené hrany ). Výprodej kratších palubkových prken - délky 30, 40, 50 cm.

Vzhled:

Jádrové a bělové dřevo mívá světle krémovou, až světle hnědou barvu. Jádra dubu bílého evropského mají tendenci vytvářet paprskovité tvary. Právě tyto paprskovité tvary jsou tím, co činí dub velmi vhodným materiálem na výrobu dřevěných podlah a nábytku. V závislosti na tom, jak je dřevo nařezáno, mohou mít jádra třeba rozevlátý, nebo motýlovitý, nebo i paprskovitě tygrovitý vzhled.

Vlastnosti:

Dub Evropský je symbolem tvrdosti  a dlouhé životnosti.  Má velkou odolnost vůči opotřebení a vzhledem k vysoké koncentraci kyseliny tříslové je mimořádně odolný vůči napadení hnilobou a broukem.

Zpracovatelnost:

Dřevo dubu je  vysoce odolné vůči štěpení a má také vynikající soudržnost. Dá dobře brousit i řezat a vzhledem k jeho relativně vysoké propustnosti a nízké koncentraci taninů, je dřevo dubu vhodné pro podlahy, které se budou mořit případně upravovat postaršením. 

Původ: Česká republika

Janka tvrdosti: 1360

Pevnost ohybu: 656 kg/cm2

Objemová hmotnost: 560 kg/m3

Maximální pevnost (tlak): 379 kg/cm2

Pevnost ve smyku: 62 kg/cm2

Tuhost: 97 1k kg/cm2

Hmotnost: 512 kg/m3

Radiální smrštění: 3%

Tangenciální smrštění: 7%

Povrchová úprava : bez povrchové úpravy - nutno po montáži olejovat nebo lakovat

Při výběru podlah z ručního vzorkovníku nebo ze stojanů s panely mohou zejména dřevěné podlahy vykazovat větší barevný rozptyl a větší rozsah přirozených vad dřevin, než u vzorku podlahy. Dřevo je přírodní materiál a každá podlahová lamela je neopakovatelný originál. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou poskytnout veškeré znaky dřeva ( barevné s strukturální rozdíly ), které dané třídění může obsahovat, nejedná se tedy o vzorky ve smyslu §2096 občanského zákoníku.