Choose a searcher

O ALSAFLOOR

Laminátové podlahy značky Alsafloor jsou podlahy vyráběné renomovanou francouzskou firmou, která dbá jak na dokonalé provedení podlah, tak na design a kvalitu, která jde ruku v ruce s krásou a elegancí. Plovoucí laminátové podlahy Alsafloor jsou nabízeny zákazníkům prostřednictvím autorizovaného podlahového studia Timberpoint s.r.o., které vlastní showroom na Praze 10 a kde je možno shlédnout více než 1000 dekorů podlahových krytin. Nabídka dekorů je tedy vskutku bohatá, podlahy Alsafloor jsou vyráběny jak v klasických vzorech dřevěné podlahy, tak v modernějších verzích, kde je možné vybírat i z více barevných variant.

Autorizovaný prodejce se zaměřuje nejen na prodej laminátových dílců, ale i na nejrůznější podlahové příslušenství, jako jsou například lepidla, laky, oleje, tmely, penetrace, stěrkovací hmoty, podložky pod podlahy, podlahové lišty, instalační sady atd. Své mnohaleté zkušenosti na domácím trhu s podlahovými krytinami využívá ve prospěch zákazníků a snaží se respektovat jejich přání i nejrůznější požadavky. Výsledkem je orientace na zákazníka zabývajícího se jak velkoobchodní činností (import a export masivních dřevěných podlah z tuzemských i exotických dřevin), tak i na drobné odběratele, kteří sice neodebírají velké množství zboží, ale tvoří nedílnou součást trhu se stavebními materiály. Zvláštní pozornost věnuje Timberpoint těm zákazníkům, kteří nemají s podlahovými krytinami mnoho zkušeností a mnohdy potřebují kompletní servis nejen při pokládce podlah (vyrovnání stávajících podlah, pokládka plovoucím způsobem i celoplošným lepením, renovace podlah včetně případných truhlářských prací), ale i se všemi vedlejšími činnostmi s podlahami souvisejícími, včetně poradenství.

Alsafloor se zabývá nejen designem jednotlivých podlah, ale neustále vyvíjí i nové technologie, které nejen zvyšují kvalitu a odolnost podlahových dílců, ale zároveň usnadňují i montáž a celkovou pokládku podlahy. Laminátové podlahy jsou nabízeny v několika řadách, označovaných obchodními názvy například Solid plus, Clip 300, Clip 400 a mnohé další. Každá podlahová řada je zaměřena na určitou specifickou vlastnost, jako je například vyšší odolnost proti oděru, vlhkosti, nebo je kladen důraz na jednoduchost samotné pokládky podlahy. Systém pokládky je neustále vyvíjen a zdokonalován, takže jsou laminátové podlahy Alsafloor neustále krok napřed před ostatními výrobci. Alsafloor přichází u všech řad tloušťky 8 mm a 12 mm - s výjimkou řady Medina - s novým zámkem 5G (licence Välinge). Tento zámek umožňuje velmi snadné uzamykání čela pouhým sklopením lamely podél dlouhé strany. Pozor: čelní ani podélný zámek není kompatibilní se dříve používaným zámkem Zip ́n ́go.

. Další inovací je také zavedení vyšší zátěžové třídy laminátových podlah Alsafloor, které jsou vhodné i do komerčních prostor, kde je podlaha skutečně hodně namáhána. V současnosti existují již čtyři třídy zátěže, značené AC3/31, AC3/32, AC4/32 a nově i AC6/33.

Pro zákazníky jsou připraveny různé druhy slev, akčních nabídek, a pravidelně jsou také obnovovány skladové zásoby. To umožňuje pořádat i větší výprodeje, při kterých lze nakoupit podlahy až se 70% slevou. Pro stálé zákazníky připravuje podlahové studio Timberpoint benefity v podobě přenosných slevových kuponů na další nákupy, dárky k nákupům atd. Díky velkému obratu zboží je možné pořídit podlahy za bezkonkurenční ceny. Maloobchodním zákazníkům jsou tak nabízeny množstevní slevy, pro velkoodběratele (stavební firmy, montážní firmy, architekty) jsou zase připraveny speciální objektové ceny, které výrazně sníží rozpočet každé stavby.