Choose a searcher

Seznam produktů podle značky LAMETT

Společnost Lamett se stala nesporným zakladatelem módních trendů v oblasti parketových a laminátových podlah. Parkety, laminát a luxury vinyl od firmy Lamett jsou zárukou elegance, stylu a pokroku .

VINYLOVÉ, LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PLOVOUCÍ PODLAHY LAMETT

Společnost Lamett byla založena v Belgii a je jednou z nejúspěšnějších a nejprogresivnějších společností na trhu. Neustále pracuje na nových inovacích a vyvíjí nové technologie, díky kterým se stále drží na vrcholu tohoto jinak proměnlivého a dynamického trhu. Jejich podlahy jsou navíc mimořádně esteticky propracované, dokonce je společnost právem považována za zakladatele módních trendů v odvětví laminátových a parketových podlah. Pokud se rozhodnete pro laminátové nebo dřevěné podlahy od společnosti Lamett získáte za rozumnou cenu vysoce kvalitní podlahu, která bude navíc hlavním designovým prvkem místnosti. Je jedno, zda potřebujete podlahu do pokoje, pracovny, ložnice nebo kanceláře, s podlahami Lamett vytvoříte všude příjemnou atmosféru. Dnes společnost Lamett vyrábí především laminátové podlahy, ale i dřevěné podlahy a Luxury Vinyl.

NĚCO MÁLO O HISTORII ZNAČKY 

Jak již bylo řečeno, značka Lamett byla založena ve Belgii, stalo se tak roku 1985. Tehdy se jednalo o průkopníka ve světě podlah, protože šlo o jedno z prvních značek nabízející laminát vůbec. Během roku 2004 se společnost začala velmi rychle rozvíjet, od té doby se stala mnohem flexibilnější a začala nabízet kromě laminátových podlah i vícevrstvé podlahy, vinylové podlahy a masivní parkety. Masivní parkety byly určené pro veřejné prostory, nejrůznější náročnější projekty, zkrátka pro profesionální segment trhu. V současné době se sídlo společnosti se nachází v Belgii v městě Deerlijk, Západní Flandry

V dnešních dnech si zboží od společnosti Lamett objednává více než 40 zemí, dovolíme si jmenovat například Spojené státy americké, Čínu, Velkou Británii, Belgii, Francii, Austrálii a Itálii.

ZAMĚSTNANCI SPOLEČNOSTI LAMETT 

V této společnosti pracují opravdoví odborníci a nadšenci, kteří se snaží vám vždy dodat to nejlepší, ať už si zvolíte klasickou dřevěnou podlahu, laminát nebo třeba parkety. Podlahy této společnosti mají nesporné výhody, avšak jejich zaměstnanci se snaží i tak každý den přijít s něčím novým, co toto odvětví posune opět o krůček dopředu. Lamett vyrábí své podlahy výlučně ve svých výrobnách v Evropě a Asii, v současnosti zaměstnává přes 1500 lidí z celého světa.

LAMETT JE SPJAT S DUBEM     

Lamett čerpá inspiraci pro své podlahy především z dubu, jehož struktury a barvy používají ve všech možných variacích a provedeních. Mezi nejznámější a nejoblíbenější patří například Bolero: Jedná se o rustikální dub, který má jasnou pravidelnou strukturu a výsledná podlaha pak získá matný olejový vzhled. Dále třeba Charleston: opět jde o statný dub, který je ručně hoblován. Je znám především díky autentickému pravidelnému zobrazení, jeho laminátová podoba je velmi propracovaná a má olejovaný nádech. Jako poslední si uvedeme Grandissimo 5G: tato dubová prkna jsou charakteristická větší velikostí, díky čemuž docílíte efektu pravidelné olejované podlahy.

NOVINKY A INOVACE, KTERÉ PŘINESLY POSLEDNÍ ROKY 

Když už si mnozí mysleli, že společnost Lamett vyčerpala všechny své esa a trumfy, opět šokovala trh, když v létě roku 2012 přišla hned se dvěma novými revolučními kolekcemi. V těchto kolekcích zůstali věrní svým tradicím tj. kopírování vzhledu dubu, avšak vzhledu daly naprosto nový nádech, díky provedení prkna. Prkno totiž bylo rozpraskané a sukaté, olejovaná dubová podlaha pak vypadala naprosto nezaměnitelně a stylově. Na výběr bylo ze dvou zmíněných kolekcí Saphire a Classica. Edice Saphire přinášela suky a velmi hluboké rýhy, díky čemuž podlaha působí opravdu autenticky. Classice naproti tomu vsadila na tradičnější design staré Francie a pracovala s designem staršího prkna s příčným katrovým řezem.

NA CO SE LAMETT SPECIALIZUJE ? 

Hlavní orientací firmy Lamett jsou dubové podlahy, snaží se je dělat maximálně kvalitně a díky letitým zkušenostem vyrábí opravdu odolné a kvalitní podlahy s neotřelým designem. Jejich produkty jsou velmi žádané v mnoha zemích světa. Jejich další specializací jsou laminátové a parketové podlahy, na které se rovněž orientují už řadu let. Pokud jde o inovace typu instalačních systému a zámkových systémů, nenechávají se zahanbit ani v této kategorii, mají řadu typů parketových podlah, které disponují dobře navrženým zámkovým systémem.

CHRÁNÍ A PEČUJE O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ 

Tato společnost je od dřeva odvislá, tím více si jej váží a pečuje o tento přírodní zdroj. Mezi jejich základní zásady patří například to, že zpracovávají pouze vysoce kvalitní dřevo, u kterého je známa země původu. Většina stromů pochází ze zemí Evropské unie. Pokud jde o výrobu laminátů a parket, snaží se co možná nejvíce minimalizovat dopad na životní prostředí a tím pádem i člověka. Veškeré laminátové podlahy, parketové podlahy i více vrstvé dřevěné podlahy podléhají velmi přísným zkouškám kvality, než jsou uvedeny na trh. Jsou označeny prestižním certifikátem CE, které je důkazem jejich kvality.

LAMETT JE TOU SPRÁVNOU VOLBOU POKUD ... 

- Toužíte po dubové podlaze, laminátu nebo třeba parketech 

- Máte zájem o kvalitní výrobek ověřené společnosti

- Nehledáte jen standard, ale exkluzivitu

- Vás zajímají vzhledově originální podlahy

- Hledáte moderní a inovativní řešení

- Nechcete riskovat a chcete prověřenou mezinárodní značku kvality

- Vám leží na srdci životní prostředí

©2014 PODLAHOVÉ STUDIO

43 produktů.

Zobrazení 1-43 z 43 položek