Choose a searcher

Seznam produktů podle značky PAR-KY

Belgický specialista na výrobu dýhových podlah určených především pro pokládku na podlahové topení.

DÝHOVÉ PODLAHY PAR-KY

Podlahy značky Par-ky v sobě kombinují jedinečné výhody podlah ze dřeva i laminátových podlah. Jedná se o opravdu velmi exkluzivní dýhové podlahy, které se skvěle hodí do každé domácnosti, kanceláře i obchodu. Praktické informace a přednosti dýhových podlah Par-ky vám nyní trochu nastíníme.

KAŽDÁ DÝHOVÁ PODLAHA JE JEDINEČNÝ ORIGINÁL 

Podlahy Par-ky se z části podobají svou strukturou laminátovým podlahám. Jenže zatím co laminátové podlahy mají na svrchní straně pouze tištěnou imitaci dřeva, která sice díky moderním technologiím vypadá velmi stylově, nemá samozřejmě tolik žádoucí vlastnosti dřeva. To však není případ podlah Par-ky, ty mají spodní vrstvu jako podlahy laminátové, avšak pak následuje dřevěná vrstva. Je jasné, že žádná tištěná imitace se nevyrovná pocitu chůze po pravém dřevu. Přírodní materiály jsou zkrátka nenahraditelné. Navíc jsou tyto podlahy právě díky dřevu naprosto jedinečné. V přírodě nenajdete dva identické stromy, stejně tak ani žádná dýhová podlaha není stejná, každá je unikátní.

ODOLNOST PODLAHY NA PRVNÍM MÍSTĚ 

Par-ky podlahy jsou nejen pevné, ale rovněž velmi odolné. I zde se díky kombinaci s dřevem využívá skvělých vzniklých vlastností. Díky velmi tvrdé desce s vysokou hustotou HDF je podlaha velmi odolná, vůči protlakům. Na tuto desku je pak nalepena dýha, která je navíc chráněna 8 vrstvami laku, což dodá podlaze opravdu maximálně odolnost, vůči všem možným vlivům. Tyto podlahy jsou dokonce odolnější než podlahy masivní nebo třívrstvé, aneb vyspělá technologie v praxi spolu s krásným designem a příjemnými pocity z dřeva.

CHRÁNÍ VAŠE ZDRAVÍ

Tyto dýhové podlahy se zaměřují i na plno detailů, které jiné firmy opomíjejí. Par-ky se zaměřují i na hygienickou stránku podlah. Takže vaše podlaha bude nejen krásná, ale taky zdravotně nezávadná, ba naopak. Mezi skosenými hranami, které ohraničují dvě lamely je vždy umístěn antibakteriální okraj. Díky tomu zůstane podlaha hygienicky čistá a i její údržba je mnohem snazší.

DESIGN, KTERÝ VÁS UCHVÁTÍ

Co si budeme nalhávat, dřevo je prostě dřevo. Imitace dřeva, je sice hezká a vypadá stylově, nic méně pravému dřevu se nic nevyrovná, což ostatně pocítíte to na vlastní nohy, pokud zvolíte dýhovou podlahu této značky. Jedinečnou výhodou „dřevěného“ designu je rovněž to, že je nestárnoucí. Trendy se dnes rychle mění i v tomto odvětví, zvolit moderní design a odvážnou barvu sice může být zajímavé, ale za rok či dva, by vaše podlaha mohla vyjít z mody, což se vám u dřeva nestane. Dřevo bylo, je a bude reprezentativní i kvalitní.

PAR-KY SI DŘEVA VÁŽÍ 

O tom, že dřevo této značky pochází z dobře ošetřovaných lesů, a tím pádem je zajištěna jeho kvalita, svědčí certifikát Pure wood. Par-ky si uvědomují vzácnost dřeva, proto se snaží jeho těžbu minimalizovat právě tím, že jej používají jen jako horní vrstvičku na svých dýhových podlahách. Tento přírodní materiál dodává i v tenké povrchové vrstvě podlaze jedinečné vlastnosti.

VYCHYTÁVKY, KTERÉ SI ZAMILUJETE 

Podlahy Par-ky jsou opravdu velmi moderní a tak nabízí mnoho inovací, které si zkrátka zamilujete. Jednou z nich například disponují podlahy z řad Sound a Delux. Tyto podlahy jsou navíc vybavené 2 mm tlustou vrstvou korku. Tím docílili výrobci toho, že při chůzi vydává podlaha zvuky opravdového masivu. Podlaha tedy nejen vypadá a hřeje jako celodřevěná, ale i tak zní! Navíc má však řadu jiných vlastností, kterými podlaha dřevěná nedisponuje. 

Při výrobě podlah je využíván systém DIS. Jedná se o specifickou techniku, která ony podlahy pozvedla opět na vyšší úroveň. Zkratka DIS označuje termín impregnace z obou stran, v praxi jde o to, že během lisování je hluboko do dřeva zapuštěno lepidlo, následně se dřevo nalakuje, čímž dochází k plnému nasycení dřeva a velmi odolné horní vrstvě podlahy.

SNADNÁ INSTALACE I ÚDRŽBA

Tyto podlahy disponují systémem zámku Uniclic®. S tímto zámkem je instalace opravdu hračka a zvládne ji každý. Je to srovnatelné s laminátovou podlahou, kterou zvládne položit opravdu každý. Nic méně my jej klidně položíme za vás. Pokud jde o údržbu, výrobci si dávají maximálně záležet na tom, aby byla podlaha co možná nejodolnější. O tom svědčí i to, že je její výroba dokončena 8 vrstvami tvrdého laku, který podlahu chrání. Navíc díky této ochraně stačí pouze čistit podlahu klasickými prostředky a není třeba žádná jiná extra výživa. Podlahy Par-ky vám bez většího snažení vydrží i řadu let.

PROČ JSOU PODLAHY PAR-KY TOU SPRÁVNOU VOLBOU ?

- Kombinují v sobě výhody laminátu i dřeva

- Vysoká odolnost vůči nárazu

- 8 vrstev laku, které chrání vaši podlahu

- Jsou šetrná k přírodě a chrání životní prostředí

- Díky hygienickým inovacím chrání vaše zdraví

- Bezproblémová instalace (bez použití lepidla) a údržba (bez broušení)

- Případné opravy jsou velmi snadné

- Některé edice vydávají zvuk, jako pravé dřevěné podlahy

- Investice, která se vyplatí

- Záruka na tento typ podlah

 

©2014 PODLAHOVÉ STUDIO

 

34 produktů.

Zobrazení 1-34 z 34 položek