Seznam produktů výrobce WOCA

Dánský výrobce špičkových ekologických olejů na podlahy a ošetřovacích prostředků

WOCA - PODLAHOVÉ OLEJE
Dánský výrobce špičkových ekologických olejů na podlahy a ošetřovacích prostředků


PEČUJÍCÍ OLEJ WOCA 


Je určen k ošetřování olejovaných dřevěných povrchů. Olej lze aplikovat pro obnovu celkového vzhledu a ošetřování olejovaných dřevěných povrchů. 


PŘÍRODNÍ OLEJ WOCA


Olej na bázi slunečnicového oleje. Je určen pro všechny dřevěné podlahy, schody, panely a nábytek. Lze využít pro všechny čerstvě obroušené povrchy bez povrchové úpravy a na všechny druhy dřeva, pro výrobky napuštěné louhem, jako jsou např. interiérové podlahy, schody, panely a nábytek. Přírodní olej má vynikající penetrační vlastnosti, a proto zajišťuje trvanlivý povrch odolný vůči nečistotám a vodě.


OLEJ NA DŘEVĚNÉ PODLAHY WOCA 


Je určen na dřevěné podlahy a je ideální na neopracované, čerstvě přebroušené nebo zcela nové dřevěné podlahy všeho druhu. Zvyšuje odolnost povrchu a usnadňuje ošetřování. Vhodný na všechny neopracované a louhované povrchy a korek. Zvlášť vhodný na podlahy, schody, profilované dřevo a interiérový nábytek. Olej na dřevěné podlahy má velkou schopnost hloubkové penetrace, co nám zajišťuje, že povrch bude méně náchylný k zašpinění a bude odpuzovat vodu. Přírodní olej se hodí pro tmavé druhy dřeva, kterým dává teplejší odstín a zvýrazňuje krásu jejích struktury. Pro světlé druhy dřeva doporučujeme použit bílý olej. Podtrhuje světlý odstín dřeva. Zvyšuje povrchovou odolnost dřevěných ploch, chrání proti vodě a špíně.


 


 Více informací
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek