VINYL NA KOMPOZITNÍ DESCE CLICK

Vinylové podlahy s nosnou kompozitní deskou jsou odolné vůči vlhkosti a vhodné pro podlahové topení. Horní vrstvu podlahy tvoří vinyl a spodní vrstvu kompozitní deska. Instalace těchto plovoucích vinylových podlah je snadná a rychlá. Podlaha snese i drobné nerovnosti.

Podkategorie

  • Ecoline Aqua

    Kolekce Ecoline Aqua Click  je kolekce vinylových  podlah na kompozitní desce bez ftalátů. Podlaha na kompozitní desce zaručuje vyšší pevnost spoje oproti celoplastovým vinylovým podlahám. Tyto švýcarské vinylové zámkové podlahy jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky. Vhodné pro kolečkové židle s kolečky pro elastické podlahy - typ W. Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah. Díky přesnosti výroby jsou podlahy vyráběny bez sražených hran či mikrohran, které jsou náročnější na údržbu a jsou živnou půdou pro bakterie a zdrojem nečistot. Antistatický a antibakteriální povrch má odpuzující účinek  proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost Bfl-s1.

  • Aquafix

    Kolekce švýcarské kvality AQUAFIX CLICK je vyjímečna svoji antistatickou vlastností, díky které k ní nepřiléhá prach a nedochází k přenosu statické elektřiny. Tato kolekce má zátěžovou třídu 33, takže se hodí jak do soukromých, tak i do komerčních prostor. Stejně jako jiné kolekce od firmy Lico, vyniká Hydrofix úžasnými technickými vlastosti a za zmínku rozhodně stojí její recyklovatelnost, absolutní absence ftalátů, těžkých kovů či formaldehydů. Důkazem je certifikát GREENGUARD, který klade důraz na kvalitu, ekologii, časté přezkušování v době platnosti ceritifátu a svojí přisností Vám zaručuje ekologicky nezávadnou podlahu. Díky zámku Uniclic se podlaha snadno pokládá a je ihned možné ji zatížit. Na výběr máte hnědé i šedé dekory dřeva, ze kterých si rozhodně vyberete. 

  • Parador Modular One

    Kolekce vinylových podlah Modular One se zámkovým spojem je určena k podkládce plovoucím způsobem bez lepení. Lamely na nosné kompozitní desce, která je vysoce odolná proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti.

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 24 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 24 položek