Seznam produktů výrobce ALSAFLOOR

Francouzský výrobce exkluzivních laminátových podlah za přijatelné ceny. Laminátové podlahy Alsafloor  věrně imitují jak evropské, tak exotické dřeviny. Tento výrobce poskytuje záruku 25 let na všechny typy podlah Alsafloor.


Francouzský výrobce exkluzivních laminátových podlah za přijatelné ceny. Laminátové podlahy Alsafloor  věrně imitují jak evropské, tak exotické dřeviny. Tento výrobce poskytuje záruku 25 let na všechny typy podlah Alsafloor.


Plovoucí laminátové podlahy značky Alsafloor v sobě kloubí dokonalé provedení s elegancí. Jak by taky ne, když se jedná o renomovanou francouzskou značku laminátových podlah. Potrpí si především na vývoj nových technologií, díky kterým jsou plovoucí podlahy této značky vždy o krok napřed před konkurencí, a rovněž na velmi kvalitní designové provedení podlah. Záleží pak už jen na Vás, zda vás osloví starší vzhled plovoucích podlah nebo máte zájem spíše o modernější verze. Laminátové podlahy Alsafloor nabízí obojí.


VYSOKÁ ODOLNOST PODLAH


Nezáleží na tom, zda chcete podlahu do ložnice, obýváku, koupelny nebo třeba i do prodejny. Plovoucí laminátové podlahy Alsafloor nabízí širokou škálu podlah, ze kterých můžete vybírat. Liší se samozřejmě nejen designem, ale především vlastnostmi a tedy i prostorem, pro který se hodí. Jednou z nejdůležitějších vlastností u podlah je samozřejmě tloušťka.


Tloušťka podlah Alsafloor se pohybuje od 7 do 12 mm. Pokud zvolíte podlah s tloušťkou 12 mm, bude působit jako opravdu masivní dřevěná podlaha. Tento typ se díky své odolnosti hodí především do prodejen a jiných pro podlahy náročných prostorů. Tenčí podlahy jsou naopak vhodné pro běžné domácnosti, kde nejsou vystaveny tak silnému tlaku jako v prodejných prostorech a žádoucí jsou naopak jiné vlastnosti než jen vysoká odolnost. Dříve nabízel Alsafloor podlahy do komerčních prostor pouze se zátěží  AC3/31 a AC4/32, nově však i AC5/33.


Jak již bylo zmíněno, tyto podlahy jsou rovněž dobré i do koupelny. Toto prostředí se vyznačuje vyšší vlhkostí a tedy i větší náchylností k plísním atd. Avšak lamety značky Alsafloor jsou vyráběny z desek se zvýšenou odolností proti vodě. Některé typy těchto podlah jsou určené přímo pro koupelny.


ALSAFLOOR JE EKOLOGICKÁ ZNAČKA 


Díky výrazně nízké úrovni emisí těkavých organických sloučenin si veškeré laminátové podlahy značky  Alsafloor vysloužily prestižní ohodnocení A+. Proto, pokud vám životní prostředí není lhostejné a chcete mít doma kvalitní podlahu, která splňuje vysoké standardy, je tato značka tou pravou. Alsafloor dále získal i PEFC certifikát, díky tomu že jejich HDF podlahové desky pochází z dobře obhospodařovaných lesů. Při zakoupení laminátové podlahy této značky tedy přesně víte, od kud dřevo pochází.


GARANCE KVALITY


Tato značka podlah není na trhu žádným nováčkem. Roky pro vás vyvíjí velmi odolné a kvalitní podlahy, proto vám kvalitu nemusíme pouze slibovat, můžeme vám ji garantovat. V bytových prostorách je na všechny řady podlah Alsafloor poskytována záruka.  Pokud zvolíte správný typ podlahy do patřičné místnosti (s tím vám rádi poradíme) a budete se o podlahu starat, vydrží vám bez problému řadu let. Jak se o podlahy Alsafloor správně starat vám prozradíme níže.


OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ PODLAHOVÝCH KRYTIN 


I pokud se zaměříme pouze na design laminátových podlah, nabízí jich značka Alsafloor bezpočet. Vybírat můžete z velkého množství textur i barev a především rozmanitých druhů dřeva. Nabízí opravdu široký sortiment, který se navíc neustále rozrůstá. U některých řad jsou dokonce použity designové prvky typu zkosení hran. Díky tomu není problém vybrat si do každé místnosti odpovídající podlahu.


NOVÁ TECHNOLOGIE ZÁMKOVÉHO SPOJE PODLAH - ZIP'N'GO 


Od roku 2013 se na většině řad podlah této značky používá revoluční technologie zámečku, který nese název Zip´n´go. Technologii, na jaké zámeček pracuje, si samozřejmě blíže představíme, avšak mezi její hlavní a nejzásadnější výhody patří fakt, že manipulaci s ním zvládne opravdu každý, a že se díky němu ještě zvýší odolnost podlah.


Zámek Zip´n´go je umístěn na předním spoji. Zamykání s tímto zámkem je opravdu velmi snadné, stačí pouhé sklopení podél dlouhé strany lamety a je to! Díky tomu je čelní spoj mnohem pevnější a také nedochází při montáži k poškození čelní hrany. Tato nová technologie je zkrátka skvělá a nenáročná, díky ní zvládne instalaci opravdu každý. Zámeček je navíc přesný a rozebíratelný.


Pokud máte podlahy této značky se starší verzí zámečku- Safe clip system. Máme pro vás dobrou zprávu, technologie jsou mezi sebou kompatibilní, liší se pouze v již zmiňovaném čelním spoji. Není tedy problém proložit staré a nové provedení, musíte pouze začít od nové řady. Pokládání podlahy s veškerou instalací a servis za vás rádi zařídíme. Takže nemusíte mít obavy, že byste si s novou technologií neporadili.


PÉČE O PODLAHY ZNAČKY ALSAFLOOR


U podlah značky Alsafloor máte velkou výhodu, jsou velmi kvalitní a odolné. Vydrží i větší tlak a nedochází tak snadno k rýhám, poškrábání apod. Rovněž i údržba a péče o laminátové podlahy není nějak složitá. Stačí zakoupit pár přípravků na výživu a péči a rovněž i čistit podlahu těmi správnými výrobky. S výběrem té správné péče pro vámi zvolený typ podlahy vám samozřejmě rovněž pomůžeme a co víc, můžete si ji koupit přímo u nás. Nabízíme na výběr kvalitní výrobky, které jsou vhodné právě pro tuto značku.


 


©2014 PODLAHOVÉ STUDIO 

Více informací
na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 115 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 115 položek