BALTERIO

Belgický výrobce BALTERIO vyrábí laminátové podlahy vysoké kvality zaujímá přední místo v celosvětové produkci laminátových podlah. O vysoké kvalitě svědčí mnohá ocenění. Díky neustálým inovacím technologií se Balteriu podařilo přiblížit vzhled laminátových podlah přírodní struktuře jak dřeva, tak i kamene. Povrch podlah mistrně napodobuje originál, přírodní strukturu dřeva s prohlubněmi, letokruhy a póry. Převratnými patentovanými technologiemi 3D Wood Effect (zdůrazňuje přirozený povrch dřeva v různých stupních lesku ) True to nature® (synchronizovaný proces struktury dřeva, kde žilkování přidává lesk) , Chromezone® ( technologie vylepšující povrchovou úpravu ) Handscraped® (ručně hoblovaný povrch, kde výsledný vzhled působí jako kdyby každá lamela byla ručně vyrobená ) Panoramic design® ( dekory působí, jako kdyby přecházely z lamely na lamelu, a vytváří tak dojem nekonečných prken ), pak výrobce dosahuje dokonalého efektu vzhledu skutečných dřevěných prken, který u některých kolekcí umocnňuje zkosení hran podlah ( V-drážky )

Podkategorie

 • Vitality Original

  Akční kolekce BALTERIO VITALITY ORIGINÁL je kolekce laminátových podlah určených pro běžnou bytovou nebo lehkou komerční zátěž . Obsahuje dekory dřeva a to jak dubu, tak imitace exotických dřevin. Podlahové lamely mají matný povrch a po položení působí přirozeným dojmem. Lamely jsou bez mikrofází ( bez zkosených hran ).

  Formát: 7*189*1261 mm, Balení: 2,4022 m2, Hmotnost balení: 15,5 kg

 • Vitality Diplomat

  Kolekce BALTERIO VITALITY DIPLOMAT to jsou klasické laminátové podlahy , kolekce obsahuje dekory dřeva s jemně broušenou strukturou a žilkováním dřeva. Podlahové lamely mají matný povrch a po položení působí dojmem pravé dřevěné podlahy. Lamely jsou bez mikrofází ( bez zkosených hran ) 

  Formát: 8*190,5*1261 mm, Balení: 2,1620 m2, Hmotnost balení: 15,5 kg

 • Vitality Deluxe 4V

  Kolekce BALTERIO VITALITY DELUXE 4 V je kolekce laminátových podlah s kartáčovanou strukturou a se 4 strannou mikrofází ( V-spára ). Věrně imituje dekory dřeva. Položené podlahové lamely působí dojmem pravé dřevěné podlahy. Podlaha je určena do všech obytných prostor a do komerčních prostor se střední zátěží. 

  Formát: 8*190,5*1261 mm, Balení: 2,1620 m2, Hmotnost balení: 15,5 kg

 • Dolce

  Kolekce BALTERIO DOLCE je kolekcí, která kombinuje jak dokonalý vzhled podlahy, tak přijatelnou cenu. Podlahy této kolekce mají vzhled skutečného dřeva s matnou strukturou a dodají Vašemu interiéru hřejivou atmosféru. Podlahy této kolekce mají lamely bez mikrofází ( bez V-spár ) a jsou skvělou volbou pro všechny interiéry. Rozměr: 7 x 190,5 x 1261 mm

  Formát: 7*190,5*1261 mm, Balení: 2,4022 m2

 • Dolce Vita

  Kolekce BALTERIO DOLCE VITA je kolekcí, která kombinuje jak skutečný přírodní vzhled podlahy, tak přijatelnou cenu. Podlahy této kolekce mají vzhled skutečného dřeva s matnou strukturou a dodají Vašemu interiéru hřejivou atmosféru. Podlahy této kolekce mají lamely mikrofázi ( V-drážku ) a jsou skvělou volbou pro všechny interiéry. 

  Formát: 7*190,5*1261 mm, Balení: 2,4022 m2

 • Pure Stone

  V kolekci BALTERIO PURE STONE se výrobci podařilo výrobci nakombinovat vysoce kvalitní laminátovou podlahu s autentickým vzhledem přírodního kamene. Lamely ve tvaru velkých dlaždic mají stylovou mikrospáru ( V-drážku) na všech stranách a vzhledově připomínají skutečnou kamennou dlažbu, která je na dotek velmi příjemná. 

  Formát: 8*392,5*1192 mm, Balení: 1,8714 m2

 • Urban Tiles

  Laminátové podlahy z kolekce BALTERIO URBAN TILES mají díky nové povrchové úpravě Saw Cut Raw postaršený vzhled. Celý efekt podtrhuje mikrofáze ( V-drážka ) na všech čtyřech stranách a nepravidelné katrování. Netradiční rozměr lamel připomíná velké dlaždice. 

  Formát: 8*392,5*1192 mm, Balení: 1,8714 m2

 • Urban Wood

  Laminátové podlahy z kolekce BALTERIO URBAN WOOD mají díky nové povrchové úpravě Saw Cut Raw postaršený vzhled. Celý efekt podtrhuje mikrofáze ( V-drážka ) na všech čtyřech stranách a nepravidelné katrování. 

  Formát: 8*190,5*1257 mm, Balení: 2,1551 m2

 • Stretto

  Kolekce Balterio STRETTO je vyjímečná nejen svým vzhledem, realisticky provedené lamely jsou prakticky nerozeznatelné od masivního dřeva, ale i svým formátem úzkých lamel ( 134 mm ) s mikrofází ( V drážkou ), které jsou vhodné do každého prostoru. 

  Formát: 8*134*1263 mm, Balení: 2,0309 m2

 • Impressio

  Kolekce podlah Balterio IMPRESSIO je vyjímečná tím, že lamely jsou širší než standardní laminátové podlahy a kartáčovaná povrchová úprava vytváří dominantní a nenucený vzhled. Díky tomuto robustnímu vzhledu máte pocit, že podlaha vydrží na věky.

  Formát: 8*244*1261 mm, Balení: 2,4615 m2

 • Xpressions

  Kolekce Balterio XPRESSIONS byla vytvořena pro ty, kteří hledají netradiční až extravagantní podlahu s výraznými geometrickými vzory. Laminát s vysokým rozlišením tisku vyzařuje přesnost, kontrast a hloubku. Laminátové podlahy nikdy nebyly tak živé a realistické.  

  Formát: 8*190,5*1261 mm, Balení: 2,162 m2

 • Magnitude

  Kolekce BALTERIO MAGNITUDE je luxusní řadou laminátových podlah. Podlahové lamely mají matný povrch a po položení působí dojmem pravé dubové podlahy. Pocitově jsou velmi autenticky provedené, díky speciální patentované technologii výroby Chromezone®. Každá lamela je opatřena jemnou mikrofází (V-drážka na všech čtyřech stranách), což umocní finální vzhled podlahy.

  Formát: 8*190,5*1257 mm, Balení: 2,1551 m2

 • Grande Narrow

  Kolekce Balterio GRANDE NARROW je kolekce podlah pro náročné. Díky ultra HD rozlišení tisku jsou tyto laminátové podlahy prakticky nerozeznatelné od masivní dřevěné podlahy. Autentický charakter přírodně vypadající podlahy pak ještě zdůrazňuje unikátní a jemná 4-stranná V drážka ( mikrofáze ) a extra dlouhé lamely. Tyto podlahy jsou vysoce odolné vůči vlhkosti díky technologii HydroShield protection. 

  Formát: 9*167*2050 mm, Balení: 2,0541 m2

 • Grande Wide

  Kolekce Balterio GRANDE WIDE je kolekce podlah pro náročné. Díky ultra HD rozlišení tisku jsou tyto laminátové podlahy prakticky nerozeznatelné od masivní dřevěné podlahy. Autentický charakter přírodně vypadající podlahy pak ještě zdůrazňuje unikátní a jemná 4-stranná V drážka ( mikrofáze ) a extra dlouhé a široké lamely. Tyto podlahy jsou vysoce odolné vůči vlhkosti díky technologii HydroShield protection. 

  Formát: 9*240*2050 mm, Balení: 2,952 m2

 • Quattro Vintage

  Kolekce Balterio QUATTRO VINTAGE vytvoří u Vás doma příjemnou atmosféru. Výrazné suky a drobné nedokonalosti dodávají laminátové podlaze postaršený vzhled. Jemné tóny a neustále se měnící hra světla a stínu dodávají Vašemu domovu dokonalou retro atmosféru.

  Formát: 8*190,5*1257 mm, Balení: 2,1551 m2

 • Senator

  Kolekce Senator to jsou stylové laminátové podlahy s nejlepším poměrem ceny a kvality. Nabídka je velice rozmanitá. Vybrat si můžete z různobarevných dekorů se strukturou jemného žilkování až po kartáčovanou strukturu. Senator je vhodnou podlahou jak pro klasické, tak i moderní interiéry. Prostě stylová podlaha pro Váš domov.

  Formát: 8*244*1261 mm, Balení: 2,4615 m2

 • Tradition Sculpture

  Kolekce Tradition Sculpture je odrazem mistrovské práce. Prkna se skutečným vzhledem dubu jsou propracovaná až do nejmenšího detailu. Tento kartáčovaný a ručně hoblovaný vzhled v kombinaci s V-drážkami zachycuje světlo dodávající Vašemu domovu autenticitu a charakter.

  Formát: 9*190,5*1261 mm, Balení: 1,9218 m2

 • Tradition Sapphire

  Rustikální vzhled prken umocňuje ruční opracování povrchu, které najdete v kolekci laminátových podlah Tradition Sapphire. Kartáčovaná struktura a ručně opracované hrany vytváří tu pravou nostalgii. Přirozeně vypadající laminátová podlaha s ručně hoblovanou strukturou vyzařuje autenticitu s jedinečným vzhledem každého prkna.

  Formát: 9*190,5*1261 mm, Balení: 1,9218 m2

 • Tradition Elegant

  Laminátové podlahy z kolekce Tradition Elegant přinášejí do každého interiéru kouzlo a dokonalost. Díky jemnému žilkování dřeva se tyto podlahy stávají přitažlivějšími a krásnějšími. Jemná mikro V-drážka na čtyřech stranách lamel, nebo pouze na dlouhé straně, dodává místnosti jemnost a šarm. Moderní, elegantní, a přesto jednoduchá podlaha.

  Formát: 9*190,5*1261 mm, Balení: 1,9218 m2

 • Tradition Quattro

  Kolekce Tradition Quattro kombinuje tradici s autentičností. Tato laminátová podlaha se skutečným přírodním vzhledem a čtyřstrannými V-drážkami autenticky imituje dřevěnou prkennou podlahu. Tato podlaha je pravou klasikou v nabídce Balterio, a tedy i pravou klasikou pro Váš interiér.

  Formát: 9*190,5*1261 mm, Balení: 1,9218 m2

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 182 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 182 položek