Seznam produktů výrobce BALTERIO

Belgický výrobce BALTERIO vyrábí laminátové podlahy vysoké kvality zaujímá přední místo v celosvětové produkci laminátových podlah. O vysoké kvalitě svědčí mnohá ocenění

LAMINÁTOVÉ PODLAHY BALTERIO
Belgický výrobce BALTERIO vyrábí laminátové podlahy vysoké kvality zaujímá přední místo v celosvětové produkci laminátových podlah. O vysoké kvalitě svědčí mnohá ocenění


DOKONALÁ IMITACE DŘEVĚNÝCH POVRCHŮ I KAMENE


Díky neustálým inovacím technologií se Balteriu podařilo přiblížit vzhled laminátových podlah přírodní struktuře jak dřeva, tak i kamene.  Povrch podlah mistrně napodobuje originál, přírodní strukturu dřeva s prohlubněmi, letokruhy a póry. Převratnými patentovanými technologiemi 3D Wood Effect  (zdůrazňuje přirozený povrch dřeva v různých stupních lesku ) True to nature®  (synchronizovaný proces struktury dřeva, kde žilkování přidává lesk) , Chromezone®  ( technologie vylepšující povrchovou úpravu ) Handscraped® (ručně hoblovaný povrch, kde výsledný vzhled působí jako kdyby každá lamela byla ručně vyrobená ) Panoramic design®  ( dekory působí, jako kdyby přecházely z lamely na lamelu, a vytváří tak dojem nekonečných prken ), pak výrobce dosahuje dokonalého efektu vzhledu skutečných dřevěných prken, který u některých kolekcí umocnňuje zkosení hran podlah ( V-drážky ) 


MODERNÍ A INOVOVANÉ ZÁMKOVÉ SPOJE


Výrobce BALTERIO klade důraz i na jednoduchost a přesnost při pokládce podlah. Důkazem jsou neustálé inovace zámkových spojů


Zámek ClickXpress® - zámkový spoj rotačního systému usnadňuje spojení jednotlivých lamel dohromady a výsledkem je pevná, bezešvá podlaha.


Zámek DropXpress® - zámkový spoj, který zajistí, že lamely na krátké straně do sebe lehce zapadnou


Zámek PressXpress® - nejnovější typ zámkového spoje (u kolekcí Gradeur, Infinity, Experience a Quattro Vintage ), kde stačí podlahové lamely přitlačit k sobě. Svorka uvnitř lamely zajistí okamžité spojení krátkých stran, čímž vznikne hladký a silný spoj. Stačí pouze „zatlačit“ lamelu na místo od začátku až do konce. 


VÍCE NEŽ 100 DEKORŮ A BAREVNÝCH ODSTÍNŮ


Podlahy BALTERIO jsou rozděleny do různých kolekcí s různou třídou zátěže (od podlah pro bytové až po komerční prostory ) s různými rozměry podlahových lamel. Vybírat můžete ze široké škály barevných odstínů a Váš interiér si zařídit přesně podle Vašich představ. Hřejivé přírodní barvy vnáší do vašich domovů příjemnou atmosféru, pocit vzdušnosti a lehkosti. 


BALTERIO A PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ


Veškeré laminátové podlahy Balterio jsou vhodné pro pokládku i tam, kde je podlahové vytápění.  Balterio nabízí k podlahám i kvalitní podložky, díky kterým  nedochází k žádným tepelným ztrátám. Podložky zároveň tlumí kročejový hluk a nepropouští tranzitní zvuk k sousedům. Všechny podložky Balterio mají integrovanou zábranu proti vlhkosti.


 


 


 

Více informací

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.